ماندن در نساجی را یک افتخار می‌دانم/سکوهای وطنی دوشنبه 90 دقیقه باید نساجی را فریاد بکشد

تاریخ انتشار : یکشنبه 02 اردیبهشت 1397 - ساعت : 08:30

کد مطلب: 48666 چاپ به اشتراگ گذاشتن

جواد نکونام:

ماندن در نساجی را یک افتخار می‌دانم/سکوهای وطنی دوشنبه 90 دقیقه باید نساجی را فریاد بکشد

مازندشورا: جواد نکونام گفت: باعث افتخار من است و خیلی خوشحال می‌شوم که این همکاری ادامه پیدا کند، من جایی که خوشحال هستم با جان و دل کار می‌کنم و باعث خوشحالی من است که با نساجی ادامه بدهم.

مازندشورا: مازندران، پیش از دیدار حساس مقابل فجر شهید سپاسی که پل صعود نساجی مازندران به لیگ برتر خواهد بود، دقایقی با جواد نکونام سرمربی این تیم گپ‌وگفت داشتیم که در ادامه از نظرتان می‌گذرد.

لطفاً از وضعیت تیم قبل از بازی با فجرسپاسی بگویید.

خدا را شکر وضعیت تیم خوب است، فقط محمدرضا خرسندنیا را به علت مصدومیت در اختیار نداریم، شرایط تیم برای این بازی خیلی خوب است و همه آماده‌ایم برای بازی روز دوشنبه انشاءالله بازی را ببریم.

چقدر امیدوار هستید که نتایج طوری رقم بخورد که نساجی مازندران یکی از دو تیم صعود کننده به لیگ برتر باشد؟

من از روز اولی که آمدم با توجه به امتیازگیری، شرایط تیم از مرحله‌ صعود دور بود، برایم مشخص بود باید تلاش کنم تا تیمم برنده شود و بقیه‌اش هر چه شد بگذاریم پای اتفاقی که رخ داده است.

الآن هم همینطور است، برای ما فرق ندارد که چه اتفاقی قرار است رخ بدهد، ما فقط باید ببریم و تمامی بازیکنان و هواداران می‌دانند که باید ببریم و دوست دارم به یک چیز فکر کنند و اینکه ما باید ببریم، فقط همین، اگر ببریم کارمان را انجام دادیم و بقیه‌اش هرچه که خدا قسمت کند و صلاح باشد همان اتفاق می‌افتد، ما فقط وظیفه داریم که خوب بازی کنیم و ببریم.

پیام شما برای هواداران چیست؟

واقعاً خوشحالم که در تیم نساجی مازندران هستم، با توجه به هوادارانی که دارد و همیشه از ما حمایت کردند، تعداد تماشاگرانی که در تمرین ما حضور دارند از تماشاگران خیلی از بازی‌های دیگر تیم‌ها بیشتر است و این خیلی باعث امیدواری است و حس خاصی نسبت به این تیم و شهر دارم و دوست دارم از  صمیم قلب بگویم که واقعاً یک شور و حس خوبی در من است برای این تیم و این تماشاگر با توجه به بازی‌های که اینجا انجام دادیم.

شاید مدت زمان کمی است که اینجا هستم ولی واقعاً این تماشاگران و مردم کاری کردند که احساس کنم چندین سال است در تیم نساجی مازندران حضور دارم، واقعاً مردم خیلی به من لطف و محبت دارند و همیشه چه در بازی‌های خارج خانه چه در بازی‌های داخل خانه کنار ما بودند حتی همراه ما تا مسجدسلیمان آمدند و در بازی نفت مسجدسلیمان ما را شرمنده کردند.

واقعاً یک حس دیگری نسبت به این تیم دارم، امیدوارم در نهایت بتوانیم با بردن این بازی و ان‌شاءالله با صعود جبران محبت‌های مردم را بکنیم، امیدوارم یک روز خوب برای ما و هواداران رقم بخورد و شرمنده هواداران نشویم.

ما  منتظریم دوشنبه سکوهای وطنی جای سوزن انداختن نباشد و از هواداران‌مان می‌خواهیم ۹۰ دقیقه یکصدا نساجی را تشویق کنند.

نظر شما در مورد داوری و همچنین مسائل مختلف موجود در لیگ دسته اول چیست؟

نظارت در چند هفته‌ اخیر واقعاً خیلی خوب بوده و به هر حال صحبت است سر اتفاقاتی که رخ می‌دهد.

داوران ما از داورهای خوب هستند، داورهایی که در چند وقت اخیر بودند واقعاً تمام آنها سعی کردند که بدون اشتباه باشند و واقعاً کمیته داوران تمام تمرکزش بر این موضوع بود که کار بدون اشتباه انجام شود و بهترین داورها را برای بازی انتخاب کنند و اگر اشتباهی رخ داده قطعاً سهوی بوده است و کما اینکه تیم ما از اشتباهات داوری ضرر کرده است و در یکسری بازی‌ها به تیم‌های رقیب ما لطف شد و امتیاز را از دست دادیم.

به‌خاطر همین اشتباهات جایگاه ما پایین‌تر از رقباست وگرنه در حالت واقعی قطعاً جایگاه ما بالاتر بود ولی همین که مردم قائم‌شهر و تیم نساجی باز هم با احترام به این قضیه نگاه می‌کنند یک دید مثبتی است.

اینکه اگر اتفاقی رخ دهد آیا برخورد می‌کنند، قطعاً همینطور است، من خودم می‌دانم که فدراسیون خودش مصرانه این موضوع را پیگیری می‌کند که اگر اتفاقی رخ بدهد و بخواهد به فوتبال پاک ضربه بزند از مربی گرفته تا بازیکن و داور قطعاً برخورد خواهد کرد.

قطعاً در این دو هفته فوتبال پاک را از همه‌ تیم‌ها شاهد خواهیم بود و ان‌شاءالله هر تیمی که لیاقت دارد به لیگ برتر صعود کند.

اگرچه بازی‌ها سخت و سنگین است و این کمی شرایط را برای بازیکنان و داورها سخت می‌کند، امیدوارم در نهایت تیمی که لیاقت دارد به لیگ برتر صعود کند.

آینده‌ همکاری شما با باشگاه نساجی مازندران در صورت صعود و یا عدم صعود چگونه خواهد بود؟

انشاءاللّه این دو بازی را با خیر و خوشی به اتمام برسانیم، باعث افتخار من است و خیلی خوشحال می‌شوم که این همکاری ادامه پیدا کند.

من جایی که خوشحال هستم با جان و دل کار می‌کنم و باعث خوشحالی من است که ادامه بدهم و بقیه‌اش هم فکر می‌کنم بهتر است بعد از بازی‌ها مردم و شهر و تیم به این نتیجه برسد که نساجی را به جایگاه واقعی‌اش برسانند.

واقعاً تیم نساجی مازندران حیف است و جایگاه آن واقعاً باید بالاتر از این باشد، با توجه به هوادارانی که دارد، با این شرایطی که در شهر است و مدیریتی که خوب برای این تیم هزینه می‌کند و مثل خیلی از تیم ها نیست که فقط بگویند هزینه می‌کنند، واقعاً در نساجی مازندران به‌صورت واقعی دارند هزینه می‌کنند و پرداختی دارند و به تیم می‌رسند که این شرایط را خوب می‌کند و خیلی خوشحالم که این همکاری ادامه پیدا کند.

و صحبت‌های پایانی؟

من از مردم می‌خواهم که انشاءالله روز بازی کل استادیوم فقط تیم را تشویق کنند و تا دقیقه ۹۰ فقط و فقط بازیکنان را مورد حمایت قرار بدهند، من خودم فوتبال بازی کرده‌ام و دیدم که اتفاقات زیادی در فوتبال ممکن است رخ دهد.

در این دو بازی آخر تا دقیقه ۹۰ تیم را تشویق کنند، انشاءالله که بتوانیم در نهایت صعود کنیم، مهم برای ما فجرسپاسی است و دوست دارم تمام تمرکز مردم و شهر و بازیکنانم روی بازی با فجرسپاسی باشد که ما بتوانیم این بازی را ببریم و این خواسته‌ای است که از هواداران دارم و انشاءالله ما بتوانیم محبت آنها را جبران کنیم.

حجت معیری ـ نساجی‌اسپرت

3141/ح


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #نساجی #واقعاً #مازندران #ببریم #قطعاً #هواداران #انشاءالله #دارند #شرایط #جایگاه #بازی‌های #می‌کند #اتفاقی #ادامه #بتوانیم #فوتبال #بازی‌ها #تشویق #نهایت #امیدوارم #دادیم #اینکه #همکاری #دقیقه #دوشنبه #فجرسپاسی #بقیه‌اش #هزینه #بازیکنان #خوشحال #داوران #می‌کنم #اشتباه #موضوع #اشتباهات #بالاتر #برخورد #واقعی #لیاقت #داوری #داورها #تماشاگران #همینطور #چیست؟ #خوشحالم #بخورد #وضعیت #افتخار #می‌دانم #سکوهای #هوادارانی #همیشه #مسجدسلیمان #شرمنده #ان‌شاءالله #اینجا #تیم‌ها #حمایت #نکونام #جبران

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ماندن در نساجی را یک افتخار می‌دانم/سکوهای وطنی دوشنبه 90 دقیقه باید نساجی را فریاد بکشد

*

*


X https://sport45.site/