از جانبازان و خانواده معزز شهداء راه و شهرسازی مازندران تجلیل شد

تاریخ انتشار : یکشنبه 02 اردیبهشت 1397 - ساعت : 20:22

کد مطلب: 48679 چاپ به اشتراگ گذاشتن

با حضور مدیر کل راه و شهرسازی استان

از جانبازان و خانواده معزز شهداء راه و شهرسازی مازندران تجلیل شد

مازندشورا: همزمان با سالروز ولادت سراسر سعادت حضرت ابوالفضل و روز جانباز ، ولادت امام حسین (ع) و امام سجاد (ع) نشست صمیمی مدیر کل راه و شهرسازی استان با جانبازان سرافراز و خانواده معزز شهدا برگزار و از این عزیزان تجلیل بعمل آمد. �

مازندشورا:به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران مهندس عبداله بهادری مدیر کل راه و شهرسازی استان در این نشست گفت: حضرت ابوالفضل (ع) به عنوان بهترين الگو براي پايمردي و رشادت بوده و امروزه تمامي انسانهاي كره خاكي در هر كيش و زباني ارادت خالصانه و خاضعانه اي به ايشان دارند.

 وي ولايت پذيري و اطلاعات از ولي فقيه حضرت عباس (ع) را مهم ترين درس و الگو از ايشان دانست و تصريح كرد : الگو پذيري از رفتار و منش بزرگان دين و شريعت مي تواند همه ما را در راه سعادت و نيك بختي رهنمون سازد.

مدیر کل راه و شهرسازی استان در ادامه به اهميت نقش جانبازان سر فراز اشاره و اظهار داشت : به بار نشستن انقلاب اسلامي مرهون رشادتها و فداكاريهاي اين عزيزان بوده و همه آحاد مردم بايد مفاهيم والايي همچون ايثار ، از خود گذشتگي ، ايمان قوي به يك آرمان متعالي را از اين بزرگ مردان 8 سال دفاع و حماسه بياموزنند.

گفتني است در اين مراسم از تمامي جانبازان،فرزندان و همسران شهداء  شاغل در مجموعه راه و شهرسازي مازندران از سوي مدير كل تقدير و قدرداني صورت پذيرفت.


منبع : اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران

برچسب ها : #شهرسازی #استان #مازندران #جانبازان #پذيري #ايشان #شهداء #تمامي

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : از جانبازان و خانواده معزز شهداء راه و شهرسازی مازندران تجلیل شد

*

*


X https://sport45.site/