مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 48703 -تاریخ انتشار : دوشنبه 03 اردیبهشت 1397 -ساعت : 09:11

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تضعیف جایگاه رهبری بزرگ‌ترین هدف دشمن است

استاد حوزه و دانشگاه:

تضعیف جایگاه رهبری بزرگ‌ترین هدف دشمن است

مازندشورا: یک استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به اینکه هدف اصلی دشمن تضعیف جایگاه مقام رهبری است، گفت: دشمن سنگین‌ترین طرح را برای تضعیف رهبری دارد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس در شهرستان بابل، آیت‌الله محمدحسن گلی یکشنبه‌شب در مراسم روز جانباز در مسجد فاطمه الزهرا(س) بابل با تبریک اعیاد شعبانیه و روز جانباز اظهار کرد: جانبازان پرچم‌دار نهضت تحقق و استمرار و بقا انقلاب هستند.

وی افزود: جانبازان احیاگران مکتب اهل بیت(ع) هستند که با الگوپذیری از حضرت عباس(ع) آن بزرگ جانباز تاریخ بشریت، با ایجاد فضای امنیت و اعتماد به ولی امر خود بالاترین نقش را در احیا دین داشتند.

 استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به اینکه مراقبت از اندیشه دینی و شاخصه‌های کمال امری ضروری است، تصریح کرد: اینکه به موقع از ولی امر خود حمایت کنیم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

گلی خاطرنشان کرد: جانبازان ما کسانی بودند که تنها انقلاب و دین را می‌دیدند و به خود توجه نداشتند لذا این جانبازان سرمایه واقعی نظام، عماران انقلاب و بازوان نظام هستند، مدار جانبازی حیات بخشی به نظامی پویا و زنده است.

این استاد دانشگاه خطاب به جانبازان با اشاره به اینکه باید آنچه سبب می‌شد که به انقلاب نفس می‌دادید با همان اقتدار باقی بمانید، یادآور شد: مبادا برخوردهای ناروا و ناشکری‌های بعضی‌ها ما را از طی مسیر سست کند، ما نیازمند به چهره‌های توانمند هستیم.

وی با بیان اینکه حضرت فاطمه(س) جانباز دین است، ادامه داد: در شرایطی که دشمن سعی داشت از درون و بیرون جامعه دینی مکتب پیامبر(ع) را متلاشی کند حضرت فاطمه(س) توانست انحراف اندیشه و فکر را از بدنه جامعه خنثی کند، حضرت با روشنگری آشکار و با اقدام بهنگام از ولی امر حمایت کرد.

این استاد حوزه اضافه کرد: همانگونه که انقلاب به کمک جانبازان توانسته در دنیای پرتلاطم به پیروزی برسد باید جانبازان با همان توان و اقتداری که در ابتدا انقلاب داشتند در هجمه‌های سنگین امروز نیز از رهبری مراقبت کنند.

وی افزود: مسؤولیت شما جانبازان حفظ نظام، حمایت از رهبری، بزرگ نکردن ضعف‌های انقلاب و ضعف‌های اجرایی است، اگر عمارها در طول تاریخ در کنار حضرت علی(ع) نبودند حرکت حضرت ناقص می‌شد.

گلی انقلابی‌گری را حفظ روحیه مبارزه با بدی‌ها و حراست از ثروت‌ها برشمرد و یادآور شد: جانبازان امانت‌دار انقلاب هستند که باید آرمان‌ها را به نسل جوان انتقال دهند، باید خاطرات جنگ و انقلاب را بازگو کرده و دشمن‌شناسی داشته باشند.

این استاد دانشگاه خاطرنشان کرد: دشمن طراح ماهری در طول تاریخ بوده است، گرچه شیوه طراحی دشمن عوض شده ولی هدفش، اجرا طرح زمین گیر کردن اسلام است، دشمن حتی برای زندگی جانبازان برنامه دارد تا آنها را از باورهای دینی دور کرده و آنها را سست باور معرفی کند.

وی با اشاره به اینکه هدف اصلی دشمن تضعیف جایگاه مقام رهبری است، اظهار کرد: دشمن سنگین‌ترین طرح را برای تضعیف رهبری دارد و می‌تواند از حربه درون و بیرون استفاده کند لذا اگر مدیران دینی محوریت و حاکمیت رهبری را تضعیف کنند بالاترین خیانت را به نظام کردند.

گلی گفت: تضعیف رسانه‌ای، تضعیف اجرایی، تضعیف حوزه اقتصاد، سیاست، و مدیریت راه‌های مهم تضعیف جایگاه رهبری است.

86040/ع


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : جانبازان - انقلاب - تضعیف - رهبری - رهبر - اینکه - دانشگاه - جانباز - استاد - اشاره - تاریخ - جایگاه - فاطمه - حمایت - جامعه - بیرون - اجرایی - بابل - یادآور - ضعف‌های - داشتند - افزود - اظهار - بالاترین - مراقبت - خاطرنشان - اندیشه - می‌شد -

نظر شما در مورد : تضعیف جایگاه رهبری بزرگ‌ترین هدف دشمن است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*