مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4871 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 06 مرداد 1395 -ساعت : 10:31

چاپ به اشتراگ گذاشتن

جاوید در حاشیه بهره برداری از رمپ و لوپ بزرگراه یادگار امام(ره)

4پروژه عمرانی طی ماه جاری به بهره برداری می رسد

مازندشورا: آئین بهره برداری از رمپ و لوپ بزرگراه یادگار امام(ره) عصر روز گذشته با حضور شهردار تهران برگزار شد.

مازندشورا:

بلدیه| معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران طی سخنانی در این مراسم با اشاره به ابعاد فنی این پروژه، گفت: رمپ و لوپ بزرگراه یادگار امام(ره) براساس تاکید شهردار تهران مبنی بر تکمیل پروژه های نیمه تمام و در دست احداث آماده سازی شد.علیرضا جاوید تاکید کرد: در این پروژه یک رمپ به طول 260 متر مورد بهره برداری قرار گرفت که دسترسی اتوبان یادگار امام به خیابان امام خمینی (ره) در شرق را فراهم می کند. این رمپ می تواند به تسهیل دسترسی شهروندان به خیابان امام خمینی (ره)  کمک شایانی کرده و در روانسازی ترافیکی اتوبان یادگار امام (ره) موثر باشد.
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران همچنین از آماده ساز لوپ دسترسی خیابان امام خمینی (ره) به اتوبان یادگار امام در زیر سطح خبر داد و گفت: این لوپ هم اکنون به تکمیل رسیده و آماده بهره برداری است که هم زمان با بهره برداری از فازهای تکمیلی اتوبان یادگار امام(ره) به سمت میدان فتح، زمینه بهره برداری از آن فراهم می شود.
جاوید خاطرنشان ساخت: پروژه یادگار امام(ره) به عنوان یکی از بزرگراه های زیر سطحی دارای بهترین نوع بهره برداری در شهر تهران است و با تاکیدات شهردار تهران مقرر شده است تا در یک سال آینده، عملیات اجرایی امتداد این بزرگراه به پایان برسد.
وی یادآور شد: مقرر شده است تا در نیمه اول سال 96 تلاش مضاعفی برای تکمیل پروژه های 20 گانه در دست احداث از سوی معاونت فنی و عمرانی شهر تهران صورت گیرد.
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در ادامه از بهره برداری چهار پروژه شهری با حضور شهردار تهران در مرداد ماه خبر داد و تصریح کرد: اتصال بزگراه امام علی (ع) به اتوبان ارتش، بهره برداری از پروژه تقاطع غیر همسطح شهید خرازی و محور شهید اردستانی، پروژه هوادهی تونل نیایش و همچنین سازه تاج سد دریاچه شهدای خلیج فارس از جمله پروژه هایی است که در مرداد ماه به بهره برداری می رسند.
به گزارش شهرنوشت همچنین در حاشیه این مراسم از تابلو شهدای گردان زهیر لشکر 10 حضرت سید الشهدا(ع) نیز با حضور شهردار تهران، جمعی از خانواده های معظم شهدا و رزمندگان گردان زهیر رونمایی شد.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : برداری - تهران - پروژه - یادگار - عمرانی - اتوبان - شهردار - بزرگراه - خیابان - دسترسی - خمینی - همچنین - شهرداری - آماده - معاون - جاوید - تکمیل - مرداد - گردان - شهدای - مراسم - حاشیه - تاکید - احداث - فراهم -

نظر شما در مورد : 4پروژه عمرانی طی ماه جاری به بهره برداری می رسد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها