تداوم نقش موثر سپاه در مناسبات ملی و بین‌المللی

تاریخ انتشار : دوشنبه 03 اردیبهشت 1397 - ساعت : 11:00

کد مطلب: 48717 چاپ به اشتراگ گذاشتن

نماینده مردم بابل در مجلس تاکید کرد

تداوم نقش موثر سپاه در مناسبات ملی و بین‌المللی

مازندشورا: نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با تکریم و گرامیداشت یاد شهدای جان برکف سپاه به‌ویژه مدافعان حرم همواره بر تداوم نقش موثر سپاه در مناسبات ملی و بین‌المللی تاکید می‌کنم.

مازندشورا: از شهرستان ساری به نقل از دفتر نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی، حسین نیازآذری اظهار کرد: تقارن سوم شعبان المعظم، سالروز میلاد سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین‌ علیه السلام و روز پاسدار با دوم اردیبهشت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی رویداد و مناسبت فرخنده‌ای است که در تقویم جمهوری اسلامی دارای عظمت و نشان ارزنده‌ای است.

وی بیان کرد: سپاه پاسداران نهاد ارزشمندی است که به فرمان امام خمینی باهدف حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی تاسیس شد و همواره مورد اعتماد و حمایت مقام معظم رهبری است.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در طول حیات ارزشی و انقلابی خود دوشادوش ارتش جمهوری اسلامی و سایر نهادها و ملت شهیدپرور همواره برای حفظ انقلاب دستاوردها و آرمان‌های انقلاب اسلامی در عرصه‌های مختلف به‌ویژه سازماندهی بسیج، تثبیت انقلاب ، دفاع مقدس و سازندگی کشور نقش ایثارگرایانه‌ای ایفا کرده است.

این مسؤول یادآور شد: پاسداران جان برکف انقلاب اسلامی به تاسی از اندیشه ناب حسینی پرچم‌دار مجاهدت برای دفاع از کیان اسلامی شدند و در این راه سترگ نهاد سپاه پاسداران به دژ مستحکم انقلاب اسلامی و ملت مقاوم ایران تبدیل شده است.

نیازآذری با تکریم و گرامیداشت یاد شهدای جان برکف سپاه به‌ویژه مدافعان حرم همواره بر تداوم نقش موثر سپاه در مناسبات ملی و بین‌المللی تاکید می‌کنم.

وی در پایان گفت: توان فنی و مهندسی و نقش جهادی سپاه در سازندگی و توسعه ،اقتصاد مقاومتی، محرومیت‌زدایی،تقویت توان دفاعی و امنیت کشور قابل تقدیر و تکریم است.

86034/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #اسلامی #انقلاب #پاسداران #نماینده #بابل #همواره #مجلس #جمهوری #سازندگی #شورا #تکریم #به‌ویژه #تاسیس #مناسبات #تداوم #تاکید #بین‌المللی #خبرگزاری #نیازآذری #شورای #سالروز

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تداوم نقش موثر سپاه در مناسبات ملی و بین‌المللی

*

*


X https://sport45.site/