بانوی مازندرانی تنها نماینده ایران در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم

تاریخ انتشار : دوشنبه 03 اردیبهشت 1397 - ساعت : 11:00

کد مطلب: 48718 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرکل اوقاف مازندران اعلام کرد

بانوی مازندرانی تنها نماینده ایران در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم

مازندشورا: مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: حکیمه نصیری ،حافظ مازندرانی ، تنها نماینده جمهوری اسلامی ایران در مسابقات بین المللی قرآن کریم در کنار نمایندگانی از ۲۸ کشور است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران، حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری‌جناسمی اظهار کرد: حکیمه نصیری ،حافظ مازندرانی، تنها نماینده جمهوری اسلامی ایران در سی و پنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم در کنار نمایندگانی از ۲۸ کشور است.

وی با اشاره به کیفیت حضور شرکت‌کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم بانوان، اضافه کرد: در این دوره از مسابقات حکیمه نصیری از بانوان توانمند استان مازندران که در رقابت‌های سراسری امتیاز بالایی نسبت به سایرین کسب کرد به‌عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران در کنار نمایندگانی از ۲۸ کشور جهان محفوظات خود را به محک آزمون می‌گذارد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران  گفت: دومین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم بانوان از یکم تا چهارم اردیبهشت ماه با حضور نخبگانی از کشورهای مختلف جهان در هتل ارم تهران برگزار می‌شود.

این مسؤول ادامه داد: این بانوی شرکت‌کننده رشته حفظ کل قرآن کریم از استان مازندران در سال 96 در چهلمین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم سازمان اوقاف با کسب رتبه ممتاز، عنوان نخست این مسابقات را از آن خود کرد.

حیدری گفت: حکیمه نصیری اهل شهرستان بهشهر است که در مسابقات استانی قرآن کریم نیز رتبه نخست را کسب کرده بود و راهی مسابقات کشوری و بین‌المللی شد.

86034/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #مسابقات #بین‌المللی #مازندران #اوقاف #بانوان #نصیری #حکیمه #نماینده #کشوری #استان #نمایندگانی #اسلامی #شهرستان #بانوی #مازندرانی #مدیرکل #خیریه #جمهوری

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : بانوی مازندرانی تنها نماینده ایران در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم

*

*


X https://sport45.site/