شکست فجر برابر نساجی از شایستگی‌های  تیم کم نمی‌کند/ دلایل شکست برابر کرمان را مطرح نمی‌کنم

تاریخ انتشار : سه شنبه 04 اردیبهشت 1397 - ساعت : 08:30

کد مطلب: 48733 چاپ به اشتراگ گذاشتن

سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز:

شکست فجر برابر نساجی از شایستگی‌های تیم کم نمی‌کند/ دلایل شکست برابر کرمان را مطرح نمی‌کنم

مازندشورا: سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز گفت: با وجود اینکه تیم ما با دوگل از تیم نساجی شکست خورد ولی این شکست چیزی از ارزش‌های تیم فجر شهید سپاسی کم نمی‌کند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان قائم‌شهر، علی‌اصغر کلانتری عصر امروز در کنفرانس خبری بعد از بازی با تیم فوتبال نساجی مازندران با بیان اینکه این برد را به نساجی و همه مازندرانی‌ها تبریک می‌گویم، اظهار کرد: با وجود اینکه تیم ما با دوگل از تیم نساجی شکست خورد ولی  این شکست چیزی از ارزش‌های تیم فجر شهید سپاسی کم نمی‌کند.

وی افزود: گل نخستی که دریافت کردیم روی فشار اولیه جو ورزشگاه بود و بعد از آن بازی در اختیار ما بود و حملاتی ایجاد کردیم ولی نتوانستیم نتیجه بگیریم.

سرمربی تیم فجر شهیدسپاسی شیراز تصریح کرد:  افتخار ما این است که با وجود سختی‌های موجود ادامه دادیم و تا روزهای آخر در صف مدعیان صعود بودیم.

کلانتری با بیان اینکه نه تنها شیراز بلکه کشور باید به بازیکنان و تیم فجر افتخار کند، اظهار کرد: تیم ما بدون خرج‌های آن چنانی و حاشیه تا اینجای کار بالا آمد و بازی‌های خوبی ارائه داد.

وی به جو استادیوم شهیدوطنی قائم‌شهر اشاره کرد و گفت: وضعیت ورزشگاه عالی بود و از این همه شور و هیجان قائم‌شهری‌ها که بدون هیچ توهینی یک‌صدا تیم نساجی را تشویق می‌کردند کیف کردیم و به وجد آمدیم.

سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز در پایان گفت: تیم فجر شهید سپاسی روز به روز بهتر می‌شد و اگر بازی خانگی هفته قبل مقابل کرمان را به دلایلی که نمی‌خواهم این‌ جا مطرح کنم از دست نمی‌دادیم می‌توانم بگویم 90 درصد صعودمان قطعی بود.

86045/ج


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #نساجی #سپاسی #شیراز #سرمربی #کردیم #فوتبال #اینکه #اظهار #افتخار #ورزشگاه #کرمان #برابر #نمی‌کند #قائم‌شهر #کلانتری

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : شکست فجر برابر نساجی از شایستگی‌های تیم کم نمی‌کند/ دلایل شکست برابر کرمان را مطرح نمی‌کنم

*

*


X https://sport45.site/