مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 48734 -تاریخ انتشار : سه شنبه 04 اردیبهشت 1397 -ساعت : 08:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن
نقد و مطالبه‌گری هویت بسیج است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ساری:

نقد و مطالبه‌گری هویت بسیج است

مازندشورا: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ساری گفت: نقد و مطالبه‌گری هویت بسیج است و این شاخصه باید در بسیج زنده باشد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، علی خادم امشب در همایش ابلاغ برنامه سال جاری پایگاه‌های مقاومت بسیج حوزه مقاومت محمد رسول الله(ص) مرکز مازندران که در مسجد فاطمه زهرا(س) پایگاه مقاومت بسیج امام حسن مجتبی(ع) ساری برگزار شد با اشاره به وظایف و اهداف بسیج در جامعه، اظهار کرد: نقد و مطالبه‌گری هویت بسیج است و این شاخصه باید در بسیج زنده باشد.

وی با بیان اینکه برنامه‌های دشمن ایجاد بی‌ثباتی در اقتصاد و سیاست کشور است، افزود: دشمن برجام هسته‌ای را طراحی کرد تا در برجام‌های بعدی قدرت موشکی و اراده ملت را تضعیف کند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ساری با اشاره به اینکه دشمن ثانیه‌ها را از دست نمی‌دهد، تصریح کرد: بحث روشنگری و هادیان سیاسی باید در محلات و پایگاه‌های بسیج جدی گرفته شود.

خادم با بیان اینکه تربیت سیاسی جوانان و بسیجیان در دستور کار قرار دارد، ادامه داد: شبکه روشنگران در پایگاه‌های مقاومت بسیج باید با جدیت دنبال شود.

وی با اشاره به اینکه برخی می‌خواهند مباحث سیاسی روز و فرمایشات رهبری در مساجد مطرح نشود، خاطرنشان کرد: آحاد ملت بسیج هستند و باید مردم را در کنار نظام و انقلاب نگه داریم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ساری با بیان اینکه باید از تمامی ظرفیت‌های موجود کشور و شهرستان استفاده کنیم و به سمت نخبگان برویم، ادامه داد: باید جهاد سیاسی را در کشور جدی بگیریم.

خادم با تاکید بر اینکه برنامه اعتلای بسیج باید طوری اجرا شود تا آحاد جامعه از آن بهره‌مند شوند، افزود: باید مراقب تحرکات دشمن در سطح نواحی بسیج باشیم.

وی با بیان اینکه پایگاه‌های مقاومت بسیج طی سال جاری باید فرصت‌ها و تهدیدها را شناسایی و داده‌آماری ایجاد کنند، گفت: فعالیت هیأت‌های قرآنی در مساجد و پایگاه‌های مقاومت در سال جاری باید جدی گرفته شود و نباید از مفاهیم قرآنی فاصله بگیریم.

86031/غ


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مقاومت - اینکه - پایگاه‌های - سیاسی - فرمانده - ناحیه - اشاره - ادامه - مطالبه - قرآنی - بگیریم - مساجد - گرفته - ایجاد - مطالبه‌گری - شهرستان - برنامه - جامعه - افزود -

نظر شما در مورد : نقد و مطالبه‌گری هویت بسیج است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*