پیش‌بینی آسمان گرم و بهاری تا پایان هفته در مازندران

تاریخ انتشار : سه شنبه 04 اردیبهشت 1397 - ساعت : 14:30

کد مطلب: 48752 چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون هواشناسی مازندران اعلام کرد

پیش‌بینی آسمان گرم و بهاری تا پایان هفته در مازندران

مازندشورا: معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران گفت: امروز تا پایان هفته جاری جو نسبتاً پایداری بر آسمان استان حاکم می‌شود.

مازندشورا:احمد اسدی امروز در شهرستان ساری، اظهار کرد: روز گذشته بیشینه دمای هوا مربوط به گلوگاه با 19 درجه و کمینه دمای هوا مربوط به بلده حدود صفر درجه سانتی‌گراد بوده است.

وی با اشاره به بارش باران و وزش باد در آسمان مازندران، گفت: بیشترین بارش روز گذشته مربوط به سیاه‌بیشه 12، گلوگاه 9، بندر امیرآباد و بلده 7 میلی‌متر و همچنین بیشترین سرعت باد از بلده حدود 65 کیلومتر بر ساعت بوده است، همچنین بارش برف نیز در مناطق بالادست و سردسیر مازندران گزارش شده است.

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران با بیان اینکه از امروز تا پایان هفته جاری جو نسبتاً پایداری بر آسمان مازندران حاکم می‌شود، اضافه کرد: آسمان مازندران تا پایان هفته جاری استان عمدتا به‌صورت صاف تا قسمتی ابری همراه با افزایش نسبی دما پیش‌بینی می‌شود و در ساعات بعدازظهر در ارتفاعات به‌دلیل شرایط فصلی و جغرافیایی رشد ابر و وزش باد دور از انتظار نخواهد بود.

این مسؤول تصریح کرد: براساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، یک‌شنبه و دوشنبه هفته آینده انتظار داریم شرایط برای افزایش ابر و بارش‌های پراکنده در آسمان مازندران فراهم شود.

اسدی در پایان گفت: دریای مازندران در این مدت به‌صورت موج کوتاه پیش‌بینی می‌شود.

86034/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #مازندران #آسمان #پیش‌بینی #پایان #مربوط #هواشناسی #به‌صورت #افزایش #شرایط #همچنین #انتظار #گذشته #امروز #معاون #گلوگاه #بیشترین

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : پیش‌بینی آسمان گرم و بهاری تا پایان هفته در مازندران

*

*


X https://sport45.site/