افزایش ایمنی جاده شمال- مشهد با تعریض جاده مینودشت- گالیکش

تاریخ انتشار : سه شنبه 04 اردیبهشت 1397 - ساعت : 16:13

کد مطلب: 48757 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ و نقل اعلام کرد:

افزایش ایمنی جاده شمال- مشهد با تعریض جاده مینودشت- گالیکش

مازندشورا: معاون وزیر راه‌ و ‌شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ و نقل کشور با اشاره به عبور زائران حرم مطهر امام رضا(ع) از جاده شمال-مشهد گفت: با تعریض جاده مینودشت-گالیکش، حوادث رانندگی در این مسیر کاهش می‌یابد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از ایسنا، خیرالله خادمی درباره تعریض جاده مینودست-گالیکش گفت: عملیات تعریض این جاده که بخشی از جاده بین‌المللی «شمال - مشهد» است، به طول بیش از ۶ کیلومتر، حدفاصل پلیس راه مینودشت تا ورودی شهر گالیکش در مدت ۱۸ ماه تعریض می‌شود.

مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل کشور افزود: این جاده از محورهای پرترافیک منطقه و در مسیر عبوری زائران حرم مطهر امام رضا(ع) واقع است که به‌علت عرض کم آن، بعضاً شاهد حوادث رانندگی در آن بودیم که با تعریض آن، این جاده به صورت چهار بانده و دارای عرض بیشتر خواهد شد.

وی ادامه داد: با تعریض این جاده که قرار است با اعتبار ۱۲۰ میلیارد ریال از محل منابع ملی و در مدت ۱۸ ماه انجام شود، علاوه‌بر افزایش ایمنی آن، ترافیک جاده‌ای نیز تسهیل و از وقوع حوادث ناگوار رانندگی پیشگیری می‌شود.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای

برچسب ها : #تعریض #گالیکش #مینودشت #حوادث #رانندگی #ایمنی #توسعه #زیربناهای #افزایش #مدیرعامل

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : افزایش ایمنی جاده شمال- مشهد با تعریض جاده مینودشت- گالیکش

*

*


X https://sport45.site/