بخش خصوصی موتور محرک رشد اقتصادی و صنعتی است

تاریخ انتشار : سه شنبه 04 اردیبهشت 1397 - ساعت : 20:30

کد مطلب: 48763 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران:

بخش خصوصی موتور محرک رشد اقتصادی و صنعتی است

مازندشورا: مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران گفت: بخش خصوصی بعنوان موتور محرك رشد اقتصادی و صنعتی است كه همواره با استفاده از منابع و نیروی انسانی، به توسعه تولید و صنعت كمك می كند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزای فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، سیدمصطفی موسوی در جلسه هفتگی مسؤولان دستگاههای اجرایی استان با سرمایه‌گذاران و هیأت مدیره شرکت خدماتی شهرک صنعتی جویبار اظهار کرد: با نامگذاری و تأکیدات مقام معظم رهبری در سال گذشته به اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی و سال جدید با عنوان حمایت از کالای ایرانی، بررسی، پیگیری و حل مشکلات واحدهای تولیدی در بازدیدها، به صورت هفتگی در دستور کار قرار گرفت.

وی با اشاره به اهمیت حمایت از تولیدات داخلی، با رقابتی شدن فضای کسب و کار و جلوگیری از انتقال سرمایه‌ها به خارج از کشور، بکارگیری سرمایه در بخش تولید داخلی میسر می‌شود بیان کرد: با تقویت این امر، کار و تولید ملی تقویت شده و موجب اعتماد به نفس و تقویت باورها و توانمندی داخلی می‌شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران تصریح کرد: بخش خصوصی به عنوان موتور محرک اصلی رشد اقتصادی و صنعتی است که با بکارگیری سرمایه، استفاده از منابع انسانی و مدیریت، به اهداف توسعه بخش تولید و صنعت کمک می‌کند.

موسوی به ارائه محصولات با کیفیت داخلی تأکید کرد و گفت: افزایش بهره‌وری در تولید، کاهش قیمت تمام شده تولیدات و کیفیت بهتر در رقابت با تولیدات خارجی، در نحوه خرید کالا بسیار حائز اهمیت است و تولیدکنندگان و صنعتگران باید در این امر تلاش کنند.

به گزارش فارس، با حضور مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، مدیرکل تأمین اجتماعی، فرماندار جویبار، رئیس اتاق بازرگانی استان، مدیران بانک‌ها و مسؤولان استانی و شهرستانی، از هشت واحد تولیدی الیاف نمونه شرق گستر، کیمیا سبز کاسپین، کاسپین لوله طبرستان، جویبار لوله، کاغذگستر طبرستان، ماهان نگین الوان و پردیس در شهرک صنعتی جویبار بازدید شد.

86018/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #صنعتی #داخلی #تولید #استان #جویبار #شهرک‌های #مدیرعامل #تقویت #مازندران #تولیدات #بکارگیری #اهمیت #کاسپین #کیفیت #طبرستان #سرمایه #حمایت #هفتگی #موسوی #گزارش #اقتصادی #مسؤولان #اجرایی #موتور #عنوان #خصوصی #تولیدی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : بخش خصوصی موتور محرک رشد اقتصادی و صنعتی است

*

*


X https://sport45.site/