خروجی اتاق فکر  استکبار مقابله با نظام اسلامی ایران است/بررسی مسائل امنیتی و سیاسی در همایش رؤسای دادگستری‌ها

تاریخ انتشار : چهار شنبه 05 اردیبهشت 1397 - ساعت : 12:30

کد مطلب: 48777 چاپ به اشتراگ گذاشتن

دادستان کل کشور:

خروجی اتاق فکر استکبار مقابله با نظام اسلامی ایران است/بررسی مسائل امنیتی و سیاسی در همایش رؤسای دادگستری‌ها

مازندشورا: دادستان کل کشور با اعلام اینکه خروجی اتاق فکر استکبار و عواملش مقابله با نظام اسلامی ایران است، گفت: باید با همه تلاش در برابر تلاش‌های دشمن ایستادگی کنیم.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، حجت‌الاسلام محمدجعفر منتظری صبح امروز در پانزدهمین همایش سراسری رؤسای دادگستری و دادستان‌های سراسر کشور در پلاژ قوه قضائیه در ساری اظهار کرد: دشمنان انقلاب توطئه‌های برنامه‌ریزی شده را علیه نظام اسلامی ایران شروع کردند.

وی با اعلام اینکه خروجی اتاق فکر  استکبار و عواملش مقابله با نظام اسلامی ایران است، تصریح کرد: باید با همه تلاش در برابر تلاش‌های دشمن ایستادگی کنیم.

دادستان کل کشور ادامه داد: باید با اخلاص در جهت ایجاد جامعه امن و اجرای عدالت گام برداریم.

منتظری در تشریح برنامه‌های پانزدهمین همایش روسای دادگستری و دادستان‌های کل کشور، گفت: 6 کارگروه در این همایش پیش‌بینی شده است و موضوع اصلی این همایش حقوق عامه و مسائل امنیتی و سیاسی است که در کارگروه امور سیاسی و امنیتی بحث‌های  روز مورد بررسی قرار می‌گیرد.

86004/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #همایش #سیاسی #اسلامی #امنیتی #پانزدهمین #منتظری #دادگستری #دادستان‌های #کارگروه #رؤسای #خروجی #بررسی #مسائل #دادستان #استکبار #مقابله

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : خروجی اتاق فکر استکبار مقابله با نظام اسلامی ایران است/بررسی مسائل امنیتی و سیاسی در همایش رؤسای دادگستری‌ها

*

*


X https://sport45.site/