احداث ۱۲۰ کیلومتر بزرگراه در استان اردبیل تا ۲ سال آینده/ بهره‌برداری از بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی پارس‌آباد

تاریخ انتشار : چهار شنبه 05 اردیبهشت 1397 - ساعت : 13:40

کد مطلب: 48783 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل خبر داد:

احداث ۱۲۰ کیلومتر بزرگراه در استان اردبیل تا ۲ سال آینده/ بهره‌برداری از بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی پارس‌آباد

مازندشورا: مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل از احداث ۱۲۰ کیلومتر بزرگراه در ۲ سال آینده و بهره‌برداری از بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی پارس‌آباد طی سال ۹۷ داد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی راه و شهرسازی استان اردبیل، مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل تصریح کرد: با تمام محدودیت‌ها و تخصیص تنها ۴۰ درصد از اعتبارات مصوب راه و شهرسازی در دو حوزه کاری توانستیم بالغ بر ۸۵ میلیارد تومان پروژه را عملیاتی کرده و با همکاری و مشارکت پیمانکاران هیچ یک از پروژه‌های راهسازی در اردبیل تعطیل نشد.

حیدری با تقدیر از همکار تنگاتنگ پیمانکاران راه و شهرسازی بیان کرد: پیمانکاران نقش تعیین‌کننده‌ای را در اجرای پروژه‌های راه و شهرسازی در استان ایفا کردند.

وی از بدهی ۱۳۰ میلیارد تومانی راه و شهرسازی اردبیل به پیمانکاران خبر داد و گفت: امیدواریم امسال با حمایت استاندار اردبیل بخشی از این بدهی‌ها به پیمانکاران پرداخت شود.

وی بیان کرد: ما به دنبال تأکید استاندار اردبیل در توسعه بزرگراه‌ها، مطالعات امکان‌سنجی را به جد دنبال کردیم به طوری که قرار است امسال و همچنین در سال آینده با تأمین اعتبار موردنیاز تا سقف ۱۲۰ کیلومتر بزرگراه بر مجموع بزرگراه‌های استان افزوده شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل بیان کرد: در کنار توسعه راه‌های استان ما در بخش ساختمان نیز احداث بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی پارس‌آباد را با جدیت دنبال کردیم و با صرف هزینه ۴۰ میلیارد تومان در آستانه افتتاح است.

حیدری از تحویل این بیمارستان به دانشگاه علوم پزشکی در هفته جاری خبر داد و گفت: در کنار بهره‌برداری از این بیمارستان عملیات اجرایی بیمارستان خیرساز نجف‌زاده را نیز دنبال می‌کنیم و امیدواریم در قالب ۲۶۰ تخت و با صرف هزینه ۹۰ میلیارد تومانی این پروژه نیز به سرانجام برسد.

وی افزود: با انتخاب پیمانکار بیمارستان خیرساز نجف‌زاده که معوض فاطمی اردبیل است با تأمین اعتبار مورد نیاز به مرحله عملیاتی خواهد رسید.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل به فعالیت مجتمع پزشکان اردبیل و ضرورت تمرکززدایی از هسته مرکزی شهر اشاره کرد و گفت: امیدواریم با همراهی پزشکان و تبلیغاتی که رسانه‌ها انجام می‌دهند بخش عظیمی از پزشکان مستقر در سرچشمه اردبیل به ساختمان جدید منتقل شود.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای

برچسب ها : #اردبیل #شهرسازی #استان #نکا #بیمارستان #پیمانکاران #میلیارد #دنبال #پزشکان #مدیرکل #امیدواریم #توسعه #تأمین #کردیم #ساختمان #نجف‌زاده #احداث #خیرساز #هزینه #استاندار #اعتبار #تومانی #تختخوابی #پارس‌آباد #کیلومتر #بهره‌برداری #آینده #تومان #پروژه #بزرگراه #حیدری #پروژه‌های #عملیاتی #امسال

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : احداث ۱۲۰ کیلومتر بزرگراه در استان اردبیل تا ۲ سال آینده/ بهره‌برداری از بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی پارس‌آباد

*

*


X https://sport45.site/