انتصاب مدیران عامل شهرهای جدید پرند و هشتگرد

تاریخ انتشار : چهار شنبه 05 اردیبهشت 1397 - ساعت : 12:43

کد مطلب: 48786 چاپ به اشتراگ گذاشتن

با حکم معاون وزیر راه و شهرسازی انجام گرفت:

انتصاب مدیران عامل شهرهای جدید پرند و هشتگرد

مازندشورا: طی حکمی از سوی معاون وزیر راه و شهرسازی محسن وطن‌خواهی به عنوان مدیرعامل شهر جدید پرند و سید مهدی هدایت به عنوان مدیرعامل شهر جدید هشتگرد منصوب شدند.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی طی حکمی از سوی حبیب‌اله طاهرخانی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید محسن وطن‌خواهی به عنوان مدیرعامل شهر جدید پرند و سید مهدی هدایت به عنوان مدیرعامل شهر جدید هشتگرد منصوب شدند.

متن حکم‌های مذکور به شرح زیر است:

جناب آقای مهندس سید مهدی هدایت

سلام علیکم

بنا به پیشنهاد هیئت‌مدیره شرکت عمران شهر جدید هشتگرد و تصویب مجمع عمومی به موجب این حکم به سمت مدیرعامل شرکت مذکور منصوب می‌شوید.

امید است با استعانت از خداوند منان و بهره‌گیری از توان اجرایی و کارشناسی همکاران در پیشبرد امور محوله موفق و مؤید باشید.

جناب آقای دکتر محسن وطن‌خواهی

سلام علیکم

بنا به پیشنهاد هیئت‌مدیره شرکت عمران شهر جدید پرند و تصویب مجمع عمومی به موجب این حکم به سمت مدیرعامل شرکت مذکور منصوب می‌شوید.

امید است با استعانت از خداوند منان و بهره‌گیری از توان اجرایی و کارشناسی همکاران در پیشبرد امور محوله موفق و مؤید باشید./


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی

برچسب ها : #مدیرعامل #منصوب #مذکور #عمران #هشتگرد #شهرسازی #اجرایی #استعانت #بهره‌گیری #کارشناسی #خداوند #پیشبرد #باشید #محوله #می‌شوید #همکاران #پیشنهاد #عنوان #وطن‌خواهی #شهرهای #هدایت #علیکم #تصویب #هیئت‌مدیره #معاون #عمومی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : انتصاب مدیران عامل شهرهای جدید پرند و هشتگرد

*

*


X https://sport45.site/