خانه گفتگو در ساری راه اندازی می شود.

تاریخ انتشار : پنج شنبه 06 اردیبهشت 1397 - ساعت : 18:35

کد مطلب: 48792 چاپ به اشتراگ گذاشتن

خانه گفتگو در ساری راه اندازی می شود.

مازندشورا: به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی مازندران ، مهندس عبداله بهادری مدیر کل� راه و شهرسازی استان ، �در حاشیه �بازدید از مراحل پایانی احداث بوستان ولایت �در محل سابق پادگان ارتش ساری ، ضمن تقدیر از فعالیت های مختلف و به هنگام شهرداری ساری در حوزه های مختلف شهری و مقوله خطیر بازآفرینی ، از راه…

مازندشورا:مهندس بهادری در ادامه افزود : خانه گفتگو با هدف ایجاد فضای  گفتگو بین  متخصصان و حرفه مندان  عرصه  معماری و شهرسازی و سایر حوزه های مرتبط شهری از جمله فرهنگی، اجتماعی  و اقتصادی که مبتلابه شهرها می باشد راه اندازی خواهد شد .

وی همچنین ارتقاء  کیفیت زندگی  شهروندان و تقویت انجمن  ها و موسسات تخصصی در این عرصه از اهداف اصلی ایجاد این مجموعه دانست.

بهادری افزود:حسب تاکیدات دکتر آخوندی  وزیر راه و شهرسازی بر ساخت مکان های فرهنگی و اجتماعی عمومی در شهرها، می توان بهره برداری از خانه گفتگو را به عنوان نقطه عطفی در حوزه بازآفرینی شهری  استان تلقی نمود که اثرات سازنده ای برای مجموعه مدیریت شهری در استان خواهد داشت.

خاطر نشان می گردد بازدید  مدیر کل راه و شهرسازی از بوستان ولایت ساری با حضور  مهندس رازجویان مدیر کل محترم دفتر فنی، امورعمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری انجام گردید.


منبع : اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران

برچسب ها : #گفتگو #شهرسازی #اجتماعی #شهرها #مجموعه #فرهنگی #ایجاد #اندازی #بهادری #افزود

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : خانه گفتگو در ساری راه اندازی می شود.

*

*


X https://sport45.site/