اتحاد، حلقه مفقوده در شهرستان بهشهر/نباید همه مسائل را سیاسی دید

تاریخ انتشار : پنج شنبه 06 اردیبهشت 1397 - ساعت : 22:48

کد مطلب: 48814 چاپ به اشتراگ گذاشتن

امام جمعه بهشهر مطرح کرد

اتحاد، حلقه مفقوده در شهرستان بهشهر/نباید همه مسائل را سیاسی دید

مازندشورا: امام جمعه بهشهر گفت: در این شهرستان اتحادی دیده نمی‌شود و این مهم می‌تواند یکی از دلایل ضعف و عقب‌ماندگی این شهرستان بشمار آید.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان بهشهر، حجت‌الاسلام سیدعربعلی جباری امشب در جلسه شورای اداری بهشهر به برخورد خداپسندانه مسؤولان بامردم تاکید کرد و افزود: مسؤولان باید برای رسیدن به این مهم یک تراز برای رفتار اجتماعی و فردی خود قائل شوند.

وی با بیان اینکه برخوردها باید استاندارد باشد، افزود: رعایت ادب و احترام، خیرخواهی، ملاقات عمومی، مدارا کردن با مردم، سرکشی به بیماران، دوری از بداخلاقی‌ها و اتحاد و همدلی از ویژگی‌های رفتار استاندارد است.

امام جمعه بهشهر با تاکید بر اینکه همه مسائل را سیاسی نبینید، گفت: با مردم مدارا کنید و همیشه عینک سیاسی به چشمان خود نزنید.

این مسؤول با بیان اینکه نظام ما، نظام الهی و دینی است، تصریح کرد: مسؤولان آیینه نظام هستند و مردم نظام را در رفتار مسؤولان می‌بینند.

جباری با تاکید بر سرکشی مسؤولان به بیماران بیان کرد: دیدار و عیادت مسؤولان از بیماران در بستر بیماری موجب دلگرمی و تقویت روحیه بیماران می‌شود.

وی اظهار کرد: ذات اختلاف همیشه با شکست مواجه است و انسان ضعیف اختلاف برانگیز است.

امام جمعه بهشهر افزود: در شهرستان بهشهر اتحادی دیده نمی‌شود و این مهم می‌تواند یکی از دلایل ضعف و عقب‌ماندگی این شهرستان بشمار آید.

این مسؤول اظهار کرد: شهرستان بهشهر نباید در خصوص مساله سد گلورد شتابان عمل کند و باید خویشتن‌داری پیشه کند.

جباری با تاکید بر اینکه شهرستان بهشهر باید از همه جهات نمونه باشد، گفت: نکا، بهشهر و گلوگاه سه شهر برادر هستند اما مطرح شدن این مسائل درخور و شایسته شرق مازندران نیست.

۸۶۰۴۹/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #بهشهر #شهرستان #مسؤولان #تاکید #اینکه #بیماران #رفتار #افزود #مسائل #سیاسی #جباری #مسؤول #اختلاف #همیشه #اظهار #مدارا #نباید #استاندارد #سرکشی #اتحاد

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : اتحاد، حلقه مفقوده در شهرستان بهشهر/نباید همه مسائل را سیاسی دید

*

*


X https://sport45.site/