هیچ نیازی به مذاکره با آمریکا نداریم/ادعا و سخنان نظام سلطه پوچ و بی‌اساس است

تاریخ انتشار : جمعه 07 اردیبهشت 1397 - ساعت : 15:05

کد مطلب: 48839 چاپ به اشتراگ گذاشتن

نماینده ولی فقیه در مازندران:

هیچ نیازی به مذاکره با آمریکا نداریم/ادعا و سخنان نظام سلطه پوچ و بی‌اساس است

مازندشورا: نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: در برابر هرگونه تجاوز و تعدی بیگانگان ما باید مسلح باشیم و نیاز به مذاکره نداریم.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، آیت‌الله نورالله طبرسی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه ساری با تاکید بر تعامل هرچه بیشتر با قرآن کریم، اظهار کرد: دلیل ذلت و بدبختی کشورهای اسلامی دوری از این کتاب آسمانی است.

وی تصریح کرد: در صورت پیروی از آموزه‌های قرآنی بسیاری از معضلات جامعه مانند مشکلات اقتصادی، گرانی ، تقلب، ریا، بدحجابی و غیره از بین می‌رود.

امام جمعه ساری خاطرنشان کرد: جوانان کشور ایران با حمایت و رهبری امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب بارها و بارها روسفید از امتحان الهی بیرون آمده و سبب افتخار و سربلندی ایران اسلامی شده‌اند.

این مسؤول با اشاره به اینکه ادعاهای آمریکا و هم‌پیمانانش درباره انرژی هسته‌ای ایران اسلامی تازگی نداشته و تاثیری در سیاست‌های ما ندارد، ادامه داد: در برابر هرگونه تجاوز و تعدی بیگانگان ما باید مسلح باشیم و نیاز به مذاکره نداریم.

طبرسی گفت: آمریکا و همپیمانانش جرات حمله نظامی به ایران اسلامی ندارند و سخنانشان ادعای پوچی بیش نیست.

وی به تحول در فضای مجازی تاکید کرد و افزود: دشمنان پس از شکست‌های مکرر نظامی اینک بوسیله فضای مجازی در صدد تخریب اعتقادات جوانان است.

نماینده ولی فقیه در مازندران اظهار کرد: دشمنان بوسیله فضای مجازی سیاست فرعون را پیش گرفته و اینگونه قتگاهی برای جوانان ما فراهم کرده‌اند.

طبرسی با اشاره به بحران آب و نگرانی شالیکاران با تاکید بر صرفه‌جویی از مسؤولان خواست تا در تقسیم آب عدالت را در نظر بگیرند.

86018/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #اسلامی #مجازی #جوانان #تاکید #طبرسی #آمریکا #رهبر #نظامی #دشمنان #بوسیله #اشاره #نماینده #مذاکره #نداریم #اظهار #مازندران #بارها

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : هیچ نیازی به مذاکره با آمریکا نداریم/ادعا و سخنان نظام سلطه پوچ و بی‌اساس است

*

*


X https://sport45.site/