تحقق شعار «ما می‌توانیم» با اجرای پروژه گازرسانی به شهر پول

تاریخ انتشار : جمعه 07 اردیبهشت 1397 - ساعت : 22:30

کد مطلب: 48848 چاپ به اشتراگ گذاشتن

در سال حمایت از کالای ایرانی صورت گرفت

تحقق شعار «ما می‌توانیم» با اجرای پروژه گازرسانی به شهر پول

مازندشورا: نخستین ایستگاه گازرسانی به روش سی‌ان‌جی در ایستگاه گازرسانی شهدای شهر پول به بهره‌برداری رسید و با اجرای این پروژه شعار «ما می‌توانیم» تحقق پیدا تا در سال حمایت از کالای ایرانی پیش از پیش از توانمندی‌های داخلی بهره‌گیری کرد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان نوشهر، آیین بهره‌برداری از نخستین ایستگاه گازرسانی به روش سی‌ان‌جی در ایستگاه گازرسانی شهدای شهر پول با حضور مسؤولان استانی برگزار شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران در این آیین با قدردانی از پیمانکار این پروژه که به‌صورت شبانه‌روز فعالیت کرد تا این جایگاه در شهر پول راه‌اندازی شود، گفت: اینگونه فعالیت‌های قابل قدردانی است و چنین پیمانکارانی بازوی توانمندی برای اداره گاز هستند.

جعفر احمدپور با بیان اینکه شهر پول دومین شهر در کشور است که به شیوه سی‌ان‌جی گازدار شد، اظهار کرد: سومین شهر کشور نیز شهر کجور است که در آینده‌ای نزدیک به شیوه سی‌ان‌جی گازدار می‌شود.

*سرمایه‌گذاری 14 میلیارد تومانی برای گازرسانی به شهر پول و کجور

وی میزان سرمایه‌گذاری در شهرهای پول و کجور برای گازرسانی را 14 میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: پیمانکار پروژه گازرسانی به شیوه سی‌ان‌جی به شهر پول قرارداد پنج ساله دارد.

مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران با بیان اینکه 2 میلیارد تومان برای شبکه‌گذاری هزینه شده است، تصریح کرد: در نصب شبکه‌ها و استفاده از گاز سی‌ان‌جی مردم رعایت موارد ایمنی را داشته باشند تا شاهد حوادث ناگواری نباشیم.

احمدپور با تاکید بر اینکه خدمات باید بسیار قابل قبول باشد تا رضایت مردم جلب شود، تصریح کرد: در سال حمایت از کالای ایرانی و بهره‌گیری از توانمندی‌های داخلی این پروژه می‌تواند نمونه بارزی برای تحقق فرمایشات رهبری باشد.

*برخورداری مردم از نعمت گاز از برکات نظام است

نماینده مردم شهرستان‌های نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی نیز در این آیین با بیان اینکه شاهد افتخار بزرگی در شهر پول در بخش تاریخی کجور هستیم و این مرهون خون پاک شهدا است، گفت: رضایت مردمی، رضایت خدا است و با اجرای این پروژه شاهد رضایت و خوشحالی مردم هستیم.

قاسم احمدی‌لاشکی با اشاره به اینکه مردم شهر پول از امروز از نعمت گاز برخوردار هستند و این خدمات از برکات نظام جمهوری اسلامی ایران است، اظهار کرد: از دولت تدبیر و امید به خاطر جدیتی برای گازرسانی شهرهای پول و کجور انجام گرفت و موجب شعف مردم منطقه شده است، قدردانی می‌کنم.

وی گفت: از کارگران و پیمانکاران این پروژه که به‌موقع آن را به‌اتمام رساندند قدردانی می‌کنم.

*ما می‌توانیم...

نوید خاصه‌باف مدیرعامل شرکت پارس ام‌سی‌اس و سرمایه‌گذار این پروژه در حاشیه این آیین در جمع خبرنگاران با بیان اینکه برای اجرای چنین پروژه‌هایی نیازمند حمایت مسؤولان هستیم، گفت: «ما می‌توانیم» باید در بین مسؤولان و جوانان تقویت شود و اگر این اراده در بین مسؤولان باشد شاهد این خواهیم بود که در این زمینه دیگر نیازی به تولیدات خارجی نخواهیم داشت.

وی اظهار کرد: مسؤولان برای چنین پروژه‌هایی با ژاپنی‌ها، آلمانی‌ها و چینی‌ها جلسه برگزار کردند آیا با ایرانی‌ها هم جلسه برگزار کردید؟ ما مکتوب اعلام کردیم آمادگی ورود به این پروژه را داریم و این اطمینان را می‌دهیم می‌توانیم بی‌نیاز به کشورهای دیگر باشیم.

مدیرعامل شرکت پارس ام‌سی‌اس با اشاره به اینکه ابتدا اطمینان نداشتند اما دستگاه سی‌ان‌جی را ساختیم و توانستیم به بهره‌برداری برسانیم، افزود: ما دانش آن را داریم و می‌سازیم؛ چرا باید به سراغ خارجی‌ها برویم در حالی که می‌توانیم در داخل آن را تولید کنیم.

خاصه‌باف با بیان اینکه ما در مباحث علمی جزو بهترین‌های جهان هستیم اما چرا برخی نمی‌خواهند همچنان وابسته به کشورهای مختلف باشیم، تصریح کرد: باید به جوانان نخبه کشور بها بدیم تا شاهد شکوفایی در کشور باشیم.

وی عنوان کرد: بسیاری از تکنولوژی‌هایی که به کشور وارد می‌شود قابلیت تولید در داخل را دارد چون دانش و جوان نخبه آن در کشور وجود دارد.

مدیرعامل شرکت پارس ام‌سی‌اس با اشاره به اینکه به‌صورت ویژه به پروژه‌هایی مانند سیستم ال‌ان‌جی ورود کردیم تا نیازی به واردات نداشته باشیم، افزود: پروژه شهر پول طی چهار ماه تلاش به اتمام رسید و پروژه شهر کجور تا 25 روز دیگر به بهره‌برداری خواهد رسید که به‌علت ماه مبارک رمضان به بعد این ماه موکول خواهد شد.

خاصه‌باف با بیان اینکه از نیروهای بومی برای فعالیت در ایستگاه‌های گاز به‌کارگیری خواهیم کرد، ادامه داد: آموزش‌های لازم به کارکنان داده می‌شود تا شاهد بروز مشکلاتی در ایستگاه‌های گاز این منطقه نباشیم.

86031/غ


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #پروژه #اینکه #گازرسانی #مسؤولان #سی‌ان‌جی #مدیرعامل #می‌توانیم #رضایت #هستیم #نکا #باشیم #قدردانی #افزود #اشاره #اظهار #ام‌سی‌اس #حمایت #میلیارد #تصریح #خاصه‌باف #ایرانی #پروژه‌هایی #برگزار #اجرای #بهره‌برداری #می‌کنم #منطقه #اطمینان #کشورهای #تولید #ایستگاه‌های #داریم #کردیم #خواهیم #نیازی #جوانان #شهرهای #مازندران #پیمانکار #به‌صورت #استان #ایستگاه #کالای #نوشهر #فعالیت #احمدپور #نباشیم #خدمات #برکات #اعلام #تومان #گازدار #سرمایه‌گذاری #اسلامی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تحقق شعار «ما می‌توانیم» با اجرای پروژه گازرسانی به شهر پول

*

*


X https://sport45.site/