کارگران در افزایش تورم فراموش نشوند

تاریخ انتشار : جمعه 07 اردیبهشت 1397 - ساعت : 22:30

کد مطلب: 48849 چاپ به اشتراگ گذاشتن

امام‌ جمعه سوادکوه‌شمالی:

کارگران در افزایش تورم فراموش نشوند

مازندشورا: امام‌ جمعه سوادکوه‌شمالی با بیان اینکه حقوق کارگران باید پرداخت‌شود، گفت: کارگران در افزایش تورم فراموش نشوند و آنان هم باید بر طبق تورم جامعه زندگی کنند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه‌شمالی، حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی در خطبه‌های نماز‌جمعه سوادکوه‌شمالی با تبریک اعیاد شعبان به شاخص‌های حمایت از کالای ایرانی اشاره‌کرد و گفت: حمایت از کالای ایرانی در راستای تحقق مطالبات مقام معظم رهبری و حمایت از کارگران باید در دستور‌کار قرار‌گیرد.

وی با بیان اینکه حقوق کارگران باید پرداخت‌شود، افزود: کارگران در افزایش تورم فراموش نشوند و آنان هم باید بر طبق تورم جامعه زندگی کنند.

امام‌ جمعه سوادکوه‌شمالی به تربیت‌ دینی و ارزش‌کار و افزایش مهارت‌آموزی اشاره‌ و خاطر‌نشان کرد: در عرصه‌های مختلف و نیز عرصه حمل‌و نقل عمومی هم باید تحقق شعار‌ سال مورد نظر‌ باشد.

این مسؤول با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی، چهلمین سال پیروزی خود را پشت‌سر گذاشت و نظام استکباری از آغاز پیروزی انقلاب اسلامی تلاش خود را بر علیه آن به کار‌بست و اقدامات استکبار‌ جهانی علیه نظام جمهوری اسلامی هر‌ روز خصمانه‌تر می‌شود، اظهار‌ کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران خطر شکست جبهه‌ مقاومت را خنثی‌ کرد.

ابراهیمی به توطئه‌های دشمنان بر‌علیه نیروی انتظامی اشاره‌کرد و گفت: پیکان حملات نظام استکباری و عوامل آنان بر علیه نیروی انتظامی به منظور رواج قانون‌شکنی و هنجار‌شکنی است و بخش مهمی از امنیت جامعه ما با تلاش نیروی انتظامی به‌دست آمد.

86015/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #اسلامی #کارگران #سوادکوه‌شمالی #حمایت #نیروی #افزایش #انتظامی #انقلاب #پیروزی #استکباری #جمهوری #جامعه #ایرانی #نشوند #فراموش #ابراهیمی #کالای #اشاره‌کرد #امام‌ #اینکه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : کارگران در افزایش تورم فراموش نشوند

*

*


X https://sport45.site/