همه باید گوش به فرمان رهبری باشیم/آرزوی شهید رجایی‌فر برای نابودی رژیم صهیونیستی

تاریخ انتشار : شنبه 08 اردیبهشت 1397 - ساعت : 11:03

کد مطلب: 48864 چاپ به اشتراگ گذاشتن

پدر شهید مدافع حرم حسن رجایی‌فر:

همه باید گوش به فرمان رهبری باشیم/آرزوی شهید رجایی‌فر برای نابودی رژیم صهیونیستی

مازندشورا: پدر شهید مدافع حرم حسن رجایی‌فر گفت: همه ما باید گوش به فرمان ولی فقیه زمان باشیم و باید قدردان این نعمت الهی باشیم که امروز به واسطه این انقلاب اسلامی هم در منطقه و هم در جهان عزتمند و سربلند هستیم.

مازندشورا: از شهرستان ساری، اصغر رجایی‌فر پدر شهید مدافع حرم حسن رجایی‌فر از شهدای مدافع حرم که در منطقه خان‌طومان سوریه آسمانی شد صبح امروز در دیدار با اعضاء شورای پایگاه مقاومت بسیج شهید مهربانی اسلام، با تبریک اعیاد شعبانیه و روز جوان و فرا رسیدن میلاد منجی عالم بشریت حضرت مهدی(عج)، اظهار کرد: انقلاب اسلامی حاصل مجاهدت‌های جوانان این مرز و بوم است که برای جانفشانی و ایثارگری حتی خارج از مرزهای این کشور در کشورهای سوریه، عراق و ... می‌جنگند و خون خود را برای حفظ آرامش و امنیت نثار می‌کنند.

وی در ادامه با اشاره به نفوذ انقلاب اسلامی در منطقه و جهان، افزود: انقلاب اسلامی برگرفته از آرمان‌های متعالی امام روح الله(ره) است که مطابق با کلام الهی و دستورات اهل بیت(ع) تدوین شده است که امروز با هدایت‌های بی‌بدیل خلف صالح امام(ره) حضرت آیت الله العظمی الامام خامنه‌ای (مدظله العالی) در منطقه و جهان نقش اثرگذار و ممتازی را ایفاء می‌کند.

رجایی‌فر در ادامه سخنان خود به مسئله دشمنی استکبار جهانی به سرکردگی ایالات متحده و هم‌پیمانان غربی و عربی‌اش اشاره کرد و تاکید کرد: خصومت مستکبرین عالم با نظام‌های اسلامی همیشگی است و نباید به دشمنی آنها با نظام مقدس جمهوری اسلامی شک کرد زیرا جمهوری اسلامی تمام اهداف شوم آنها را در منطقه و جهان خنثی کرده است و برخی کشورهای مرتجع عربی هم در پازل دشمن بازی می‌کنند.

پدر شهید رجایی‌فر در بخش دیگری از سخنان خود به مسئله قدس و آزادی فلسطین اشاره کرد و تصریح کرد: شهید رجایی‌فر همیشه آرزو داشت در صف اول مبارزه با رژیم غاصب صهیونیستی باشد و باور داشت در جبهه سوریه در مقابل عوامل دست نشانده ایالات متحده و رژیم اشغالگر قدس خواهد جنگید و شهادت را از خدای متعال آرزو می‌کرد و به این باور رسیده بود که بزودی نسل‌های چهارم و پنجم انقلاب برای همیشه قدس را از چنگال رژیم غاصب صهیونیستی آزاد خواهند کرد و این وعده الهی است و محقق می‌شود.

وی با اشاره به برخی ویژگی‌های رفتاری شهید مدافع حرم حسن رجایی‌فر و دغدغه‌های این شهید بزرگوار نسبت به منویات مقام معظم رهبری به ویژه در حوزه فرهنگ، بیان کرد: شهید حسن رجایی‌فر در حوزه فرهنگی کاملا آتش به اختیار عمل می‌کرد و تاسیس دارالقرآن الکریم در بخش بندپی غربی از شاخص‌ترین فعالیت‌های فرهنگی این شهید بزرگوار بود که در آن به جوانان و نوجوانان در مقاطع مختلف آموزش قرآن می‌داد و بیشترین نگرانی و توجه شهید گرانقدر به اقشار آسیب‌پذیر به ویژه جوانان و نوجوانان بود.

پدر شهید مدافع حرم در ادامه با اشاره به مسائل روز جامعه و وجود برخی مشکلات و معضلات در جامعه اسلامی، تصریح کرد: وحدت مهم‌ترین مولفه برای عبور از مشکلات است و همه باید برای حل مشکلات و آسیب‌های جامعه تلاش کنند و همه موظف هستیم برای آبادانی و رفع معضلات کشور اقدام و عمل جهادی داشته باشیم و پایگاه‌های مقاومت بسیج که کانون فعالیت‌های فرهنگی است باید در این حوزه پیشتاز باشند.

رجایی‌فر به موضوع حجاب و عفاف و اهمیت آن در جامعه اسلامی اشاره کرد و گفت: بیشترین سفارش شهداء اعم از شهدای انقلاب، دفاع مقدس و مدافع حرم به موضوع حجاب بود و برای حفظ این سنگر و امنیت و آرامش کشور خود را فدا کردند و باید برای پاسداشت این ارزش الهی که یادگار حضرت زهرا (س) و خون شهداء است تلاش کرد و حرمت این ودیعه الهی را دانست.

وی تاکید کرد: در نظام مقدس جمهوری اسلامی که ولایت فقیه رکن اصلی و اساسی آن است و یک امانت الهی و یادگار امام خمینی(ره) است چپ و راست مفهومی ندارد و همه ما باید گوش به فرمان ولی فقیه زمان باشیم و باید قدردان این نعمت الهی باشیم که امروز به واسطه این انقلاب اسلامی هم در منطقه و هم در جهان عزتمند و سربلند هستیم و باید شکرگزار این مجاهدت‌ها و جانفشانی‌ها بود.

حمید آقاجان زاده فرمانده پایگاه مقاومت شهید مهربانی اسلام با تبریک اعیاد شعبانیه و روز ولادت حضرت علی اکبر(ع) روز جوان، اظهار کرد: شهید گرانقدر حسن رجایی‌فر نمونه بارز یک بسیجی با اخلاص و باتقوا بود و ما با الگوگیری از منش و سیره این شهید بزرگوار در جهت رفع مشکلات و معضلات در منطقه و محله اقدام و عمل جهادی خواهیم داشت و پدران و مادران و خانواده شهداء هم امانت‌های گرانبهایی هستند که مسؤولیت داریم از این امانت پاسداری کنیم.

86018/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #رجایی‌فر #اسلامی #اشاره #انقلاب #منطقه #مدافع #جامعه #مشکلات #باشیم #جمهوری #بزرگوار #ادامه #فرهنگی #جوانان #معضلات #شهداء #امروز #سوریه #صهیونیستی #مقاومت #می‌کرد #رهبر #نوجوانان #فعالیت‌های #امانت #یادگار #بیشترین #اقدام #همیشه #جهادی #موضوع #گرانقدر #هستیم #سخنان #اسلام #تبریک #اعیاد #مهربانی #پایگاه #فرمان #رهبری #شهدای #شعبانیه #اظهار #ایالات #متحده #تاکید #دشمنی #مسئله #کشورهای #آرامش #امنیت #تصریح

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : همه باید گوش به فرمان رهبری باشیم/آرزوی شهید رجایی‌فر برای نابودی رژیم صهیونیستی

*

*


X https://sport45.site/