وعده پاداش ۲۰۰ میلیونی به بازیکنان نساجی در  صورت صعود به لیگ‌ برتر

تاریخ انتشار : یکشنبه 09 اردیبهشت 1397 - ساعت : 06:30

کد مطلب: 48880 چاپ به اشتراگ گذاشتن

در آستانه صعود نساجی به لیگ‌ برتر انجام شد

وعده پاداش ۲۰۰ میلیونی به بازیکنان نساجی در صورت صعود به لیگ‌ برتر

مازندشورا: ۲۰۰ میلیون تومان به عنوان پاداش از سوی شورای اسلامی شهر و شهرداری قائم‌شهر برای صعود تیم فوتبال نساجی به لیگ‌ برتر فوتبال در نظر گرفته شده است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان قائم‌شهر، تیم فوتبال نساجی مازندران در آستانه دیدار حساس و حیاتی خود در مقابل تیم فوتبال راه‌آهن تهران مورد حمایت همه اقشار قرار گرفته و هر کسی به سهم خود و در حد توان سعی در روحیه‌بخشی به بازیکنان این تیم را دارد.

چند روزی است که تمام کوچه پس کوچه‌های قائم‌شهر پرشده از بنرهای هواداری از تیم محبوب شهرخسته و انتظاری ۲۴ ساله که شاید با بازی فردا طلسمش شکسته شده و نساجی راهی لیگ‌ برتر شود.

اعضای شورای شهر و شهرداری قائم‌شهر به همراه نماینده مردم قائم‌شهر  و حوزه انتخابیه در مجلس شورای اسلامی و شهرداری  ارطه حدود ۵۰ دستگاه اتوبوس برای انتقال هواداران مشتاقی که می‌خواهند برای بازی فردا در ورزشگاه تختی تهران حاضر شوند، تهیه کرده است.

علاوه بر این مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان به عنوان پاداش از سوی شورای اسلامی شهر و شهرداری قائم‌شهر برای صعود تیم فوتبال ن ساجی به لیگ‌ برتر در نظر گرفته شده است.

به گزارش فارس، آخرین دیدار نساجی در لیگ دسته یک فردا عصر و از ساعت ۱۷  در ورزشگاه تختی تهران و در برابر تیم فوتبال راه آهن برگزار می‌شود.

86045/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #نساجی #قائم‌شهر #فوتبال #شورای #تهران #شورا #شهرداری #اسلامی #ورزشگاه #دیدار #پاداش #بازیکنان #گزارش #آستانه #گرفته

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : وعده پاداش ۲۰۰ میلیونی به بازیکنان نساجی در صورت صعود به لیگ‌ برتر

*

*


X https://sport45.site/