جاده شمال به تهران قرمزپوش شد

تاریخ انتشار : یکشنبه 09 اردیبهشت 1397 - ساعت : 11:26

کد مطلب: 48890 چاپ به اشتراگ گذاشتن

در آستانه بازی نساجی و راه‌آهن

جاده شمال به تهران قرمزپوش شد

مازندشورا: هواداران پرشور و مثال‌زدنی نساجی قائم‌شهر برای تماشای بازی مقابل راه‌آهن از صبح امروز راهی تهران شدند و در مسیر جاده شمال به تهران را قرمزپوش کردند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، رقابت های لیگ یک فوتبال به اوج حساسیت رسیده و امروز در دیدارهای هفته پایانی لیگ دسته اول چند مسابقه حساس در شهرهای تهران، مسجد سلیمان، شیراز، بابل و تبریز برگزار می‌شود و تکلیف تیم‌های صعودکننده به لیگ برتر مشخص می‌شود.

دیدار امروز نساجی و راه‌آهن ساعت 17 امروز برگزار می‌شود و شاگردان جواد نکونام امیدوار هستند تا در یک بازی پُرگل بتوانند به لیگ برتر صعود کنند.

هواداران پرشور و مثال‌زدنی نساجی قائم‌شهر برای تماشای این بازی از صبح امروز راهی تهران شدند و مسیر جاده شمال به تهران را قرمزپوش کردند.

بسیاری از هواداران دو آتیشه نساجی با چندین دستگاه اتوبوس و خودروهای شخصی با همراهی ماموران نیروی انتظامی در حال اعزام به ورزشگاه تختی هستند تا با حمایت خودشان آرزوی دیرینه فوتبال مازندران را تحقق ببخشند.

داوران بازی راه‌آهن تهران و نساجی مازندران در ورزشگاه تختی تهران بر عهده حسن اکرمی، سعید علی‌نژادیان، محمدرضا مدیرروستا، رضا قاسمی و همچنین ناظر بازی یدالله جهانبازی و ناظر ویژه زاهد بحرینی است.

86018/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #تهران #نساجی #امروز #راه‌آهن #ورزشگاه #مازندران #هواداران #فوتبال #قرمزپوش #برگزار

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : جاده شمال به تهران قرمزپوش شد

*

*


X https://sport45.site/