مغایرت آمار دولتی‌ها با بخش خصوصی در حوزه صادرات و واردات

تاریخ انتشار : یکشنبه 09 اردیبهشت 1397 - ساعت : 16:30

کد مطلب: 48904 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس مجمع نمایندگان مازندران خبر داد

مغایرت آمار دولتی‌ها با بخش خصوصی در حوزه صادرات و واردات

مازندشورا: رئیس مجمع نمایندگان مازندران با اشاره به فقدان سامانه جامع برای صادرات و واردات گفت: آمارهایی که ارائه می‌شود تناقض دارد و آمارهای دولتی با بخش خصوصی مغایرت‌های فراوانی دارد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، عبدالله رضیان بعد از ظهر امروز در نشست بررسی مسائل و مشکلات تولیدی و اقتصادی مازندران که با حضور استاندار، اعضای مجمع نمایندگان، مدیران دستگاه‌های اجرایی و مدیران بنگاه‌ها و فعالان اقتصادی در اتاق بازرگانی استان برگزار شد اظهار کرد: محور اصلی اقتصاد مازندران کشاورزی است و به عنوان توسعه و اولویت اصلی است.

وی با بیان اینکه گردشگری را می‌توان از دیگر محورهای  توسعه و اقتصاد استان نام برد، گفت: صنعت محور دیگر توسعه استان است که مشکلاتی در این بخش وجود دارد اما حل نشده است.

رئیس مجمع نمایندگان مازندران بیان کرد: هدف از برگزاری چنین نشستی اطلاع‌یابی از وضعیت تولید و فعالیت‌های اقتصادی استان است.

این مسؤول با بیان اینکه در مازندران مشکلاتی در برخی از واحدها مانند کشاورزی وجود دارد که تاکنون اقدامات خوبی صورت نگرفته است، ادامه داد: هنوز اقداماتی در برندسازی محصولات کشاورزی در استان صورت نگرفته است.

رضیان خاطرنشان کرد: اگر به دنبال ایجاد اشتغال پایدار در استان هستیم باید ببینیم برای توسعه کسب و کار نوپا و فناورانه که در جهان و کشور ما اقداماتی انجام شد تا چه میزان می‌توان در مازندران آن را عملیاتی کنیم.

وی با انتقاد از روند نامناسب پنجره واحد سرمایه‌گذاری در مازندران گفت: حذف روند پاسخگویی به استعلامات در صدور مجوز فرآیند پیچیده‌ای دارد که هنوز حل نشده است.

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فقدان سامانه جامع برای صادرات و واردات گفت: آمارهایی که ارائه می‌شود تناقض دارد و آمارهای دولتی با بخش خصوصی مغایرت‌های فراوانی دارد.

86035/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #مازندران #استان #توسعه #کشاورزی #نمایندگان #اقتصادی #اقداماتی #سوادکوه #می‌توان #نگرفته #مشکلاتی #اینکه #اقتصاد #صادرات #واردات #رضیان #مدیران #خصوصی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : مغایرت آمار دولتی‌ها با بخش خصوصی در حوزه صادرات و واردات

*

*


X https://sport45.site/