نساجی با 6 گل راهی لیگ‌ برتر شد/ غرش ببرها در ورزشگاه تختی حماسه آفرید

تاریخ انتشار : یکشنبه 09 اردیبهشت 1397 - ساعت : 19:19

کد مطلب: 48906 چاپ به اشتراگ گذاشتن

سلام دوباره مازندران به لیگ‌ برتر

نساجی با 6 گل راهی لیگ‌ برتر شد/ غرش ببرها در ورزشگاه تختی حماسه آفرید

مازندشورا: هواداران و بازیکنان نساجی امروز در ورزشگاه تختی قائم‌شهر، حماسه آفریدند و مزد تلاش‌های چندساله خود را گرفتند و در یک کلام گفت« سلام بر لیگ برتر».

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان قائم‌شهر، نیمه نخست دیدار دو تیم راه‌آهن تهران و نساجی مازندران با نتیجه رو بر صفر به پایان رسید و محمد عباس‌زاده هم یک پنالتی را از دست داد.

بازی با سوت داور بازی در نیمه دوم آغاز شد و نساجی از همان ابتدا بازی را هجومی شروع کرد تا بر تعداد گل‌های زده خود اضافه کنند و این عطش سبب شد تا محمد عباس‌زاده در دقیقه 54 پنالتی از دست رفته را جبران کند و با یک گل دیگر تعداد گل‌های نساجی را به عدد سه برساند.

احسان پیرهادی در دقیقه 73  و 78 گل چهارم و پنجم نساجی را به ثمر رساند تا باز هم امیدها را زنده نگه دارد.

با غیرت بازیکنان نساجی و شور هوادارانش،  راه‌آهن تهران 6 گله  و بعد از 24 سال راهی  بازی‌های لیگ‌ برتر شد تا بغض 24 ساله قائم‌شهر به رویایی دست‌یافتنی تبدیل شود.

به گزارش فارس، هواداران و بازیکنان نساجی امروز در ورزشگاه تختی قائم‌شهر، حماسه آفریدند و مزد تلاش‌های  چندساله خود را گرفتند و در یک کلام گفت« سلام بر لیگ برتر».

86045/ع

 

 


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #نساجی #قائم‌شهر #تعداد #پنالتی #دقیقه #بازیکنان #عباس‌زاده #گل‌های #راه‌آهن #ورزشگاه #حماسه #گزارش #مازندران #تهران

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : نساجی با 6 گل راهی لیگ‌ برتر شد/ غرش ببرها در ورزشگاه تختی حماسه آفرید

*

*


X https://sport45.site/