فرامرز نقیبی: پارک جنگلی شهید زارع به مقصد گردشگران تبدیل خواهد شد

تاریخ انتشار : دوشنبه 10 اردیبهشت 1397 - ساعت : 10:04

کد مطلب: 48918 چاپ به اشتراگ گذاشتن

در بازدید اعضای کمیسیون عمران از پارک جنگلی شهید زارع مطرح شد؛

فرامرز نقیبی: پارک جنگلی شهید زارع به مقصد گردشگران تبدیل خواهد شد

مازندشورا: رئیس و اعضای کمیسیون عمران و فنی شورای اسلامی شهر ساری از روند بازپیرایی و بهسازی پارک جنگلی شهید زارع ساری بازدید کردند.

مازندشورا: به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر ساری، در این بازدید که پیش از ظهر شنبه 8 اردیبهشت ماه 97 برگزار شد، آقایان نقیبی، مدینه، نجاریان و شمشیربند حضور داشتند که عبوری شهردار و زارع مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری نیز آنها را همراهی کردند.  

فرامرز نقیبی رئیس کمیسیون عمران و فنی شورای اسلامی شهر ساری در حاشیه این بازدید با ابراز رضایت از روند بازپیرایی پارک جنگلی شهید زارع گفت: الحمدا... بهسازی این پارک به گونه ای است که در شأن مردم شریف مرکز استان می باشد.

  وی با اشاره به عملکرد مناسب سرمایه گذار این پروژه اظهار داشت: در واقع کاری که ایشان مشغول انجام آن است سرمایه گذاری نسیت بلکه عبادت است چرا که بنابر روایات خدمت به خلق افضل تر از همه عبادات می باشد.  

نقیبی با دادن این نوید که پارک جنگلی زارع به مقصد گردشگران تبدیل خواهد شد، از همه خصوصاً شهروندان مرکز استان دعوت کرد تا برای گذران اوقات فراغت خود حتماً سری به این مجموعه بزنند و از امکاناتی که برای آنها فراهم شده بهره مند شوند.

وی در پایان از زحمات زارع مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری ساری در راستای توسعه سرانه فضای سبز شهری و همکاری با پیمانکار پروژه بازپیرایی پارک جنگلی شهید زارع تشکر کرد.


برچسب ها : #در بازدید اعضای کمیسیون عمران از پارک جنگلی شهید زارع مطرح شد؛فرامرز نقیبی: پارک جنگلی شهید زارع به مقصد گردشگران تبدیل خواهد شد


فرامرز نقیبی: پارک جنگلی شهید زارع به مقصد گردشگران تبدیل خواهد شد

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : فرامرز نقیبی: پارک جنگلی شهید زارع به مقصد گردشگران تبدیل خواهد شد

*

*


X https://sport45.site/