مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4894 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 06 مرداد 1395 -ساعت : 16:03

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیر عامل موسسه نشر شهر:

سومین دوره نمایشگاه بازباران به شهرآفتاب می رود

مازندشورا: مدیرعامل موسسه نشر شهر با اشاره به برگزاری سومین دوره نمایشگاه باز باران در آستانه سال تحصیلی پیش رو گفت: قرار است امسال مکان های برگزاری نمایشگاه افزایش پیدا کند و مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب میزبان این دوره از نمایشگاه باشد.

مازندشورا:

بلدیه| مجید حسینی از برگزاری نخستین جلسه ستاد نمایشگاه بازباران به ریاست معاون خدمات شهری خبر داد و اظهار کرد: سال گذشته حدود 77 تامین کننده کالاهای ایرانی-اسلامی در نمایشگاه شرکت کردند و این در حالی است که امسال این میزان دو برابر خواهد شد. پیش بینی کرده ایم تا شاهد حضور حدود 150 تامین کننده باشیم.وی گفت:  امسال اماکن برگزاری نمایشگاه نسبت به سال گذشته افزایش پیدا می کند و مجموعه شهر آفتاب نیز به نقاط برگزاری نمایشگاه اضافه می شود. محور شرقی و غربی پیاده راه 17 شهریور هم از دیگر نقاط برگزاری این دوره از نمایشگاه خواهد بود.
مدیرعامل موسسه نشر شهر در پایان بر حمایت ویژه مدیریت شهری از مناطق محروم در طول برگزاری نمایشگاه تاکید کرد و یادآور شد: معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران امسال نیز عهده دار اعطای بن ویژه نمایشگاه به مناطق محروم شده است. اگرچه هنوز میزان بن های اعطایی مشخص نشده است.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : نمایشگاه - برگزاری - امسال - میزان - محروم - مناطق - تامین - بازباران - گذشته - موسسه - کننده -

نظر شما در مورد : سومین دوره نمایشگاه بازباران به شهرآفتاب می رود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها