نساجی برای مازندرانی‌ها شادی آفرید

تاریخ انتشار : دوشنبه 10 اردیبهشت 1397 - ساعت : 15:28

کد مطلب: 48940 چاپ به اشتراگ گذاشتن

پیام آیت‌الله معلمی بعد از صعود نساجی به لیگ‌برتر

نساجی برای مازندرانی‌ها شادی آفرید

مازندشورا: نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری گفت: پیروزی تیم فوتبال نساجی مازندران در برابر تیم راه‌آهن که زمینه ارتقاء این تیم به لیگ‌برتر کشور شد و برای همه مازندرانی‌های ولایت‌مدار و غیور، شادی آفریده است به‌ویژه قائم‌شهری‌های ورزش دوست را سربلند کرد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان قائم‌شهر، تیم فوتبال نساجی مازندران بعد از 24 سال دوری از میادین لیگ‌برتر، روز گذشته در یک بازی برتر و حساب‌شده، توانست حریف را پشت سر بگذارد و به لیگ‌برتر صعود کند.

بُرد نساجی و صعود به لیگ‌برتر برای استان و شهری که روزگارانی با کارخانه‌های سه‌گانه نساجی در دنیا شناخته شده بود و حال جز خرابه از آن چیزی باقی نمانده است اتفاق بزرگ و مبارکی است که شور و هیجان را در بین مسؤولان و سیاسیون هم برانگیخت.

آیت‌الله معلمی، نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه شهرستان قائم‌شهر، از این مؤفقیت بزرگ طی پیامی ابراز خُرسندی کرد.

در این پیام آمده است:

پیروزی تیم فوتبال نساجی مازندران در برابر تیم راه‌آهن که زمینه ارتقاء این تیم به لیگ‌برتر کشور شد و برای همه مازندرانی‌های ولایت‌مدار و غیور، شادی آفریده است به‌ویژه قائم‌شهری‌های ورزش دوست را سربلند ساخت.

از همه دلاورمردان اعضاء این تیم مقتدر، هیأت محترم فوتبال این شهرستان و مربی مؤفق و سخت‌کوش تیم نساجی آقای جوادنکونام تقدیر و تشکر دارم که بعد از بیش از دو دهه این تیم را در جایگاه واقعی خود قرار داده و نام و عنوان نساجی را احیاء کردید.

به همه ورزش دوستان تبریک عرض می‌کنم. شما عزیزان، خدای رحمان را شاکر باشید. امید است با توکل به خدای قادر و متعال، مؤفقیت‌هایتان ادامه پیدا کند. دعاگویتان هستم.

علی معلمی، امام جمعه قائم‌شهر و عضو خبرگان رهبری

86044/ج


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #نساجی #لیگ‌برتر #مازندران #فوتبال #قائم‌شهر #معلمی #شهرستان #مازندرانی #رهبر #خبرگان #آیت‌الله #رهبری

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : نساجی برای مازندرانی‌ها شادی آفرید

*

*


X https://sport45.site/