تائید صورت‌های مالی طرح تملك دارایی‌های سرمایه‌ای سازمان راهداری در سال ۹۵

تاریخ انتشار : دوشنبه 10 اردیبهشت 1397 - ساعت : 17:09

کد مطلب: 48949 چاپ به اشتراگ گذاشتن

در حضور معاون و مشاور وزیر راه و شهرسازی صورت گرفت:

تائید صورت‌های مالی طرح تملك دارایی‌های سرمایه‌ای سازمان راهداری در سال ۹۵

مازندشورا: صحت صورت‌های مالی طرح تملك دارایی‌های سرمایه‌ای مربوط به سال ۹۵ سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای در جلسه مجمع عمومی این سازمان در حضور مشاور وزیر راه و شهرسازی، نمایندگان سازمان برنامه و بودجه و وزارت اقتصاد و دارایی تایید شد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای، جلسه مجمع عمومی این سازمان با حضور مشاور وزیر راه و شهرسازی، معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای، نمایندگان سازمان برنامه و بودجه كشور و وزارت امور اقتصادی و دارایی، نمایندگان اصلی مجمع برگزار و ضمن ارائه گزارش‌های مربوط به عملكرد طرح تملك دارایی‌های سرمایه‌ای سازمان در سال ۹۵، صحت صورت‌های مالی طرح تملك دارایی‌های سرمایه‌ای مربوط به سال ۹۵ این سازمان تائید شد.  

غلامرضا سلامی مشاور وزیر راه و شهرسازی ضمن ابراز رضایت از عملكرد سازمان در هزینه كرد اعتبارات سال ۹۵ اظهار داشت : بر اساس گزارش بازرس قانونی سازمان حسابرسی، صحت و درستی عملكرد صورت‌های مالی طرح تملك دارایی‌های  سرمایه‌ای سال ۹۵ تایید و به نحو مطلوب ارزیابی گردید. 

سلامی با بیان اینكه سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای جزء شركت‌های موفق مجموعه وزارت راه و شهرسازی محسوب می‌گردد، خاطرنشان كرد: اقدامات و فعالیت‌های تخصصی و زیربنایی در این سازمان از جمله اقدامات مربوط به حوزه راهداری و ایمنی راه‌ها كه از وظایف مهم و با اولویت‌ می‌باشد، در دست اقدام است كه نیازمند تامین نیروی انسانی مورد نیاز و اعتبارات مالی مورد نیاز است كه موارد از سوی مجمع عمومی سازمان هم مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.  

بر اساس این گزارش محمد تیموری معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای طی گزارشی، عملكرد اعتبارات طرح تملك دارایی‌های سرمایه‌ای این سازمان در قانون بودجه سال ۹۵ را ارایه كرد و افزود : این فعالیت‌ها از محل منابع عمومی و ردیف‌های قانونی مندرج در پیوست اعتبارات تخصیص داده شده به سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای انجام شده است كه با توجه به محدودیت‌‌های منابع مالی و اعتباری، هدف‌گذاری‌ها بر اساس میزان اعتبارات تخصیص داده شده، تحقق یافته است.

گفتنی است در ادامه این جلسه، مهران قربانی نماینده تام‌الاختیار رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای در حوزه ایمنی، فرامرز مداح معاون برنامه‌ریزی و حیدر مطاعی معاون راهداری این سازمان گزارش‌هایی از برنامه‌های در دست اقدام در سال جاری در حوزه‌های فعالیتی ذی‌ربط، ارایه نمودند.  

حمیدرضا جوادیان مدیركل امور مالی و منابع نیز در خصوص فرایند ابلاغ اعتبارات به عاملین ذیحساب در استان‌های سراسر كشور و نحوه رسیدگی به اسناد مالی و تهیه گزارش‌های مالی توضیحاتی به حاضران در این جلسه بیان نمود.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای

برچسب ها : #راهداری #حمل‌ونقل #جاده‌ای #اعتبارات #معاون #دارایی‌های #شهرسازی #منابع #عملكرد #عمومی #سرمایه‌ای #مربوط #مشاور #صورت‌های #وزارت #گزارش #ایمنی #اقدام #تخصیص #اقدامات #ارایه #نمایندگان #تائید #بودجه #گزارش‌های #سلامی #قانونی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تائید صورت‌های مالی طرح تملك دارایی‌های سرمایه‌ای سازمان راهداری در سال ۹۵

*

*


X https://sport45.site/