تلاش کنیم تا شرکت چوب و کاغذ مازندران در شرایط اقتصادی مناسب قرار گیرد/96، سال سختی بود

تاریخ انتشار : دوشنبه 10 اردیبهشت 1397 - ساعت : 23:06

کد مطلب: 48951 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرعامل شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران:

تلاش کنیم تا شرکت چوب و کاغذ مازندران در شرایط اقتصادی مناسب قرار گیرد/96، سال سختی بود

مازندشورا: مدیرعامل شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران گفت: تلاش کنیم تا این شرکت در شرایط اقتصادی مناسب قرار گیرد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی شرکت چوب و کاغذ مازندران، مراسم روز جهانی کار و کارگر با حضور مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره و کارکنان شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران در این شرکت برگزار شد.

مدیرعامل شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران  در این مراسم با تبریک روز جهانی کار و کارگر و اعیاد شعبانیه، اظهار کرد: سال گذشته سال سختی بود و تلاش کردیم در سال 96 روند فزاینده زیان شرکت را متوقف کنیم که این بهبود شرایط و رسیدن به جایگاه فعلی حاصل همدلی و همراهی همه مدیران و کارکنان شرکت است.

علیرضا آهی بیان کرد: با تلاش همکاران محصولات شرکت در بازارهای صادراتی مورد توجه قرار گرفته و در سال گذشته میزان صادرات محصولات شرکت با افزایش  500 درصدی همراه بوده است.

وی از دست‌اندرکاران حمایت از صنایع داخلی خواست تا به شعار مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از کالای ایرانی جامه عمل بپوشاند.

مدیرعامل شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران  یادآور شد: امیدواریم نسبت به مشکلات اندک باقی مانده تلاش کنیم تا شرکت در شرایط اقتصادی مناسب قرار گیرد . 

 یوسفی رئیس شورای اسلامی کار شرکت چوب و کاغذ مازندران نیز با تبریک روز کارگر به ارائه گزارشی اجمالی درباره روند فعالیت شرکت پرداخت و گفت: امیدواریم سال جاری شرکت چوب و کاغذ بر مشکلات خود فائق گشته و امنیت شغلی را برای کارکنان خود تضمین کند.

86034/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #صنایع #مازندران #مدیرعامل #کارکنان #شرایط #گذشته #مشکلات #کارگر #حمایت #محصولات #جهانی #اقتصادی #مناسب #مراسم #مازندران  #تبریک

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تلاش کنیم تا شرکت چوب و کاغذ مازندران در شرایط اقتصادی مناسب قرار گیرد/96، سال سختی بود

*

*


X https://sport45.site/