معلمان در تربیت نسلی هم‌تراز با فرهنگ مهدویت نقش تعیین‌کننده‌ای دارند

تاریخ انتشار : دوشنبه 10 اردیبهشت 1397 - ساعت : 23:06

کد مطلب: 48952 چاپ به اشتراگ گذاشتن

نماینده مردم مازندران در خبرگان رهبری

معلمان در تربیت نسلی هم‌تراز با فرهنگ مهدویت نقش تعیین‌کننده‌ای دارند

مازندشورا: نماینده مردم مازندران در خبرگان رهبری گفت: معلمان در تربیت نسلی هم‌تراز با فرهنگ مهدویت، نقش تعیین‌کننده‌ای دارند

مازندشورا:آیت‌الله سیدرحیم توکل در شهرستان ساری، اظهار کرد: در سپیده دم جمعه نیمه شعبان سال 225 هجری قمری، در سامرا مولودی چشم به جهان گشود و امید همه مستضعفان و محرومان تاریخ بشریت را به خود جلب کرد و بذر حیات طیبه و نشاط زندگی را در دل‌ها افشاند که میوه آن در هنگامه ظهور با پیشوایی به‌ بندکشیده‌شدگان به کام جان انسان‌ها خواهد نشست.

وی تصریح کرد: حضرت مهدی عج‌الله تعالی فرجه الشریف نقطه رجاء الهی برای زخم‌خوردگان و عامل خوف برای همه جلادان و شیادان تاریخ و منتقم خون به ناحق ریخته اهل بیت عصمت و طهارت علیهم‌السلام است.او با تشکیل حکومت عادله جهانی، بساط ظلم و جور را با نابودی طواغیت و مستکبران بر خواهد چید و با امحاء موانع رشد و تعالی انسان‌ها، زمینه عبودیت و اطاعت الهی را فراهم خواهد ساخت.

نماینده مردم مازندران در خبرگان رهبری افزود: در این راستا، معلمان در تربیت نسلی هم‌تراز با فرهنگ مهدویت، نقش تعیین‌کننده‌ای دارند که بدون تردید، معلمان مهدوی در هنگامه ظهور، پرچمدار تربیت‌شدگان جوانی هستند که سربازان اصلی حضرت حجت عج‌الله تعالی فرجه الشریف در نمایش فضیلت برای تحولی بزرگ و جهانی خواهند بود.

توکل گفت: انقلاب اسلامی ایران و شکل‌گیری جبهه مقاومت، نشانه‌هایی از ظهور آن حضرت در شرایط آخرالزمانی است که می‌توان در سخت‌ترین وضعیت ضد انسانی کشتارهای بی‌رحمانه نظام سلطه جهانی، امنیت و آرامش و صلح و صفا را با ظهور آن منجی بهارآفرین به تجربه نشست.

86018/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #تعالی #جهانی #معلمان #هنگامه #تاریخ #انسان‌ها #عج‌الله #دارند #رهبر #الشریف #تعیین‌کننده‌ای #رهبری #خبرگان #مازندران #تربیت #هم‌تراز #مهدویت #فرهنگ #نماینده

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : معلمان در تربیت نسلی هم‌تراز با فرهنگ مهدویت نقش تعیین‌کننده‌ای دارند

*

*


X https://sport45.site/