شناسایی 62 هزار كارگر ماهر در مازندران

تاریخ انتشار : دوشنبه 10 اردیبهشت 1397 - ساعت : 23:06

کد مطلب: 48955 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس نظام مهندسی ساختمان مازندران اعلام کرد

شناسایی 62 هزار كارگر ماهر در مازندران

مازندشورا: رئیس نظام مهندسی ساختمان مازندران با تأکید بر توجه به آموزش کارگران ساختمانی، گفت: 62 هزار کارگر ماهر در مازندران شناسایی شده‌اند و و نظام مهندسی آمادگی لازم را برای آموزش نیروها دارد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان نکا، سیف‌الله علی‌نیا بعد از ظهر امروز در بیست و نهمین جشنواره تجلیل از کارگران، کارفرمایان و تولید استان مازندران در سیمان مازندران اظهار کرد: شعار امسال در هر استان حمایت از کالای داخلی است که همه ما باید در این راستا حرکت و فرهنگ‌سازی کنیم.

وی افزود: نظام مهندسی ساختمان مازندران هم در سال جدید و با توجه به تأکیدات رهبری تلاش دارد تا دستورالعمل‌هایی را در بحث توسعه مصالح ساختمانی داخلی و استفاده از آن در استان فراگیر کند.

رئیس نظام مهندسی ساختمان مازندران بیان کرد: مازندران در بخش مصالح ساختمانی دارای مصالحی با کیفیت است که با توجه به تولید مرغوب داخلی، نیازی به تولیدات خارجی و واردات در این بخش نداریم و حتی تولیدات ما دارای مزیت رقابتی با خارج از کشور است.

این مسؤول گفت: در بسیاری از تولیدات داخلی در بخش مصالح ساختمانی، دارای تولیدات ارزشی منحصر به فردی هستیم که با بسیاری از برندهای معروف دنیا قابل رقابت است.

علی‌نیا در ادامه سخنان خود با تأکید بر رعایت ایمنی در سازه‌ها و ساختمان‌ها اظهار کرد: رعایت قوانین ایمنی در ساختمان‌ها از مسائل مهمی است که باید مورد توجه جدی همه کارگران و کارفرمایان در نقاط مختلف باشد.

وی افزود: آمار بالای تلفات ساختمانی در بخش جراحات و فوت نگران‌کننده است و لذا باید با رعایت نکات ایمنی در این بخش، تعداد جرحی و فوتی را کاهش دهیم.

رئیس نظام مهندسی ساختمان مازندران با تأکید بر توجه به آموزش کارگران ساختمانی بیان داشت: 62 هزار کارگر ماهر در مازندران شناسایی شده‌اند و و نظام مهندسی آمادگی لازم را برای آموزش نیروها دارد.

علی‌نیاگفت: 18 هزار نیروی کارگر ماهر در گذشته آموزش‌های مختلف را فرا گرفتند و اکنون هم آماده ارائه ادامه آموزش‌ها هستیم و امیدواریم با افزایش آموزش‌ها و توجه به ایمنی، شاهد توسعه بیشتر در جامعه باشیم.

86002/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #مازندران #ساختمانی #مهندسی #تولیدات #ایمنی #ساختمان #داخلی #رعایت #دارای #مصالح #استان #کارگران #ساختمان‌ها #شناسایی #علی‌نیا #آموزش #آموزش‌ها #کارگر #تأکید #مختلف #هستیم #توسعه #افزود #تولید #کارفرمایان #اظهار #بسیاری #ادامه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : شناسایی 62 هزار كارگر ماهر در مازندران

*

*


X https://sport45.site/