توسعه آموزش و برگزاری آزمون مجازی با حداکثر توان در دستورکار قرار گیرد

تاریخ انتشار : سه شنبه 11 اردیبهشت 1397 - ساعت : 08:50

کد مطلب: 48957 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرکل دفتر مقررات ملی وکنترل ساختمان:

توسعه آموزش و برگزاری آزمون مجازی با حداکثر توان در دستورکار قرار گیرد

مازندشورا: جلسه مشترک دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان با جهاددانشگاهی تهران در رابطه با برگزاری آزمون های مجازی با حضور حامد مانی فر مدیرکل دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان و عزیزاله آشنا معاون آموزشی جهاددانشگاهی دانشگاه تهران و معاونین و کارشناسان مربوطه برگزارشد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، در این جلسه حامد مانی فر مدیرکل دفتر مقررات ملی وکنترل ساختمان ضمن تاکیدبر اهمیت برگزاری آزمون های مجازی اظهار داشت: با توجه به وجود زیرساخت های مناسب اینترنتی در کشور و سهولت دسترسی آزمون های مجازی برای تمامی افراد جامعه، لذا برگزاری آن دارای جایگاه مهم و ویژه ای است.

مدیرکل دفتر مقررات ملی وکنترل ساختمان در ادامه در رابطه با چگونگی و سازوکار لازم برای برگزاری آزمون مجازی مبحث ۱۷ مقررات ملی اظهار داشت: لازم است که این آزمون نیز با حداکثر امکانات اینترنتی و زیرساخت های ملی و با کمترین حساسیت برگزارشود و باید بانک سوالات آزمون مربوطه تقویت و به آن اضافه گردد.

همچنین وی با تاکید بر توجه ویژه به محتوای مبحث ۱۷ مقررات ملی ساختمان افزود: سوالات آزمون مبحث ۱۷ مقررات ملی ساختمان باید در چارچوب محتوایی همان مبحث مربوطه طراحی گردد.

مانی فر درپایان به تهیه محتوای آموزشی مبحث ۱۷ از سوی جهاد دانشگاهی نیز اشاره کرد و گفت: اگر قرار باشد محتوایی تهیه شود، لازم است که این کار با کمک کارشناسان دفتر مقررات ملی ساختمان انجام گیرد و همچنین به گونه ای باید عمل شود که بازار رقابت آموزشی تقویت شده و با سازمان نظام مهندسی ساختمان نیز تعامل و تفاهم لازم صورت گیرد تا این سازمان و جهاددانشگاهی بتوانند در این امر موفق شوند.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی

برچسب ها : #ساختمان #آزمون #مقررات #برگزاری #مجازی #مدیرکل #وکنترل #محتوای #همچنین #محتوایی #آموزشی #تقویت #دانشگاه #زیرساخت #حداکثر #اظهار #اینترنتی #سوالات #مربوطه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : توسعه آموزش و برگزاری آزمون مجازی با حداکثر توان در دستورکار قرار گیرد

*

*


X https://sport45.site/