خسارت بیش از ۱۲.۵ میلیارد تومان به زیرساخت‌ها و ابنیه فنی راه‌های لرستان

تاریخ انتشار : سه شنبه 11 اردیبهشت 1397 - ساعت : 08:56

کد مطلب: 48959 چاپ به اشتراگ گذاشتن

طی بارندگی‌های اخیر صورت گرفت:

خسارت بیش از ۱۲.۵ میلیارد تومان به زیرساخت‌ها و ابنیه فنی راه‌های لرستان

مازندشورا: در بارندگی‌های اخیر بیش از ۱۲.۵ میلیارد تومان خسارت به رویه‌های آسفالت و ابنیه فنی راه‌های لرستان را شاهد بودیم.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان لرستان، حبیب جمشیدی معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان با اعلام این خبر افزود:

در بارندگی‌های چند روز گذشته بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان به رویه‌های آسفالتی و ۲.۵ میلیارد تومان به ابنیه فنی نظیر پل‌ها و آبروهای جاده‌های استان خسارت وارد شد که بیشترین تخریب در شهرستان‌های پلدختر، کوهدشت، رومشکان، خرم‌آباد، دوره چگنی، بروجرد، الیگودرز و الشتر اتفاق افتاد.

وی گفت: در مجموع طی چهار روز بارندگی مداوم در استان ۴۰ اکیپ راهداری مشغول عملیات لایروبی و ریزش‌برداری در محورهای مواصلاتی بودند.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان با بیان اینکه خوشبختانه علیرغم بارندگی شدید هیچ‌گونه خللی در تردد محورهای اصلی ایجاد نشده است، گفت: در حال حاضر تمام محورهای اصلی، شریانی و بیشتر راه‌های روستایی باز و تردد در آن‌ها روان است و موارد معدود انسداد راه‌های روستایی نیز در حال بازگشایی است.

جمشیدی اظهار کرد: پل موقت محور انتهای بخش شاهیوند بر اثر بارندگی تخریب شده بود که با تلاش راهداران بازسازی و تردد در این محور برقرار شد.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای

برچسب ها : #راهداری #لرستان #جاده‌ای #استان #بارندگی #محورهای #اداره #حمل‌ونقل #تومان #میلیارد #راه‌های #روستایی #تخریب #جمشیدی #خسارت #ابنیه #بارندگی‌های #معاون

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : خسارت بیش از ۱۲.۵ میلیارد تومان به زیرساخت‌ها و ابنیه فنی راه‌های لرستان

*

*


X https://sport45.site/