تعطیلات نیامده ترافیک به راه‌های مازندران رسید/تردد نیمه‌سنگین در هراز و کندوان

تاریخ انتشار : سه شنبه 11 اردیبهشت 1397 - ساعت : 12:30

کد مطلب: 48969 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیر مرکز مدیریت راه‌های مازندران:

تعطیلات نیامده ترافیک به راه‌های مازندران رسید/تردد نیمه‌سنگین در هراز و کندوان

مازندشورا: مدیر مرکز مدیریت راه‌های مازندران گفت: یک روز مانده به تعطیلات محورهای مازندران زیربار ترافیک رفت.

مازندشورا:محسن هاشمی امروز در شهرستان ساری، اظهار کرد: درحال حاضر تردد خودروها از مسیر جنوب به شمال در محورهای هراز و کندوان به‌صورت نیمه‌سنگین است.

وی ادامه داد: همچنین آمد و شد خودروها در محورهای کیاسر و سوادکوه به‌صورت عادی و روان است.

مدیر مرکز مدیریت راه‌های مازندران با اشاره به اینکه محدودیت‌های ترافیکی از امروز در محورهای استان آغاز می‌شود، اضافه کرد: تردد تمامی کامیون و کامیونت‌ها از ساعت 12 تا 24 امروز، ساعت هشت تا 24 روزهای چهارشنبه 12، پنج‌شنبه 13، جمعه 14 و همچنین از ساعت 6 تا 12 روز شنبه 15 اردیبهشت ماه امسال از محور هراز ممنوع است.

این مسؤول با بیان اینکه امروز محور کندوان یک‌طرفه می‌شود، افزود: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت 12 تا 24 امروز از مرزن‌آباد به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 همان روز از کرج به سمت مرزن‌آباد به‌صورت یک‌طرفه است.

هاشمی بیان کرد: تردد تمامی تریلی‌ها از ساعت 12 تا 24 امروز و همچنین از ساعت هشت تا 24 روزهای چهارشنبه و جمعه از محور سوادکوه ممنوع است.

وی با اعلام اینکه روز جمعه محورهای هراز و کندوان یک‌طرفه می‌شود، تصریح کرد: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت 13 تا 24  روز جمعه 14 فروردین ماه امسال از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه  از ساعت 16 تا 24  همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج یک‌طرفه خواهد بود.

مدیر مرکز مدیریت راه‌های مازندران ادامه داد: همچنین تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت 13 تا 24 روز جمعه 14 اردیبهشت ماه امسال از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 همان روز  از آب‌اسک به سمت رودهن به‌صورت یک‌طرفه است.

این مسؤول یادآور شد: درصورت بروز ترافیک در محور کیاسر بحث یک‌طرفه شدن به‌صورت مقطعی در دستور کار قرار دارد.

هاشمی گفت: مهم‌ترین توصیه ما به رانندگان این است که مدیریت سفر داشته باشند تا درگیر صف‌های طولانی ترافیک نشوند.

86034/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #امروز #وسایل #یک‌طرفه #نقلیه #ممنوع #تمامی #به‌صورت #مدیریت #همچنین #مرزن‌آباد #مازندران #راه‌های #محورهای #کندوان #اعلام #امسال #انواع #مأموران #اینکه #هاشمی #ترافیک #خودروها #رودهن #نیمه‌سنگین #ادامه #کیاسر #چهارشنبه #روزهای #مسؤول #سوادکوه #اردیبهشت

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تعطیلات نیامده ترافیک به راه‌های مازندران رسید/تردد نیمه‌سنگین در هراز و کندوان

*

*


X https://sport45.site/