تحویل زمین 6 هکتاری به نساجی برای احداث ورزشگاه

تاریخ انتشار : چهار شنبه 12 اردیبهشت 1397 - ساعت : 10:30

کد مطلب: 48986 چاپ به اشتراگ گذاشتن

نماینده مردم قائم‌شهر و سوادکوه در مجلس مطرح کرد

تحویل زمین 6 هکتاری به نساجی برای احداث ورزشگاه

مازندشورا: نماینده مردم قائم‌شهر و سوادکوه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طی روزهای آینده جلساتی با مسؤولان شهری و استانی برگزار خواهیم کرد، گفت: تمام سعی‌مان را می‌کنیم تا زمین 6 هکتاری مصوب شده را هر چه زودتر به فرهاد صنیعی‌فر( مالک باشگاه نساجی) تحویل دهیم.

مازندشورا: سیدعلی ادیانی‌ در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در قائم‌شهر با تبریک صعود مقتدرانه تیم فوتبال نساجی مازندران به لیگ برتر اظهار کرد: نتیجه این حمایت‌ها  سبب شد  تا بازیکنان با تمام وجود در زمین برای آنان بجنگند و دل هواداران‌شان را شاد کنند.

وی افزود: صعود نساجی به لیگ‌برتر نخستین قدم است و نباید به آن مغرور شد چرا که باید برای هدف‌های بزرگ‌تر خود را آماده کنیم.

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی به کمبود ظرفیت ورزشگاه شهید وطنی اشاره و تصریح کرد: با صعود نساجی به لیگ‌ برتر این ورزشگاه جوابگوی جمعیت هواداران نخواهد بود و در تلاش هستیم تا شرایط مناسبی برای این تیم فراهم کنیم.

ادیانی با بیان اینکه طی روزهای آینده جلساتی با مسؤولان شهری و استانی برگزار خواهیم کرد، گفت: تمام سعی‌مان را می‌کنیم تا زمین 6 هکتاری مصوب شده را هر چه زودتر به فرهاد صنیعی‌فر( مالک باشگاه نساجی) تحویل دهیم.

86045/ج


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #نساجی #ورزشگاه #قائم‌شهر #سوادکوه #تحویل #نماینده #هکتاری

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تحویل زمین 6 هکتاری به نساجی برای احداث ورزشگاه

*

*


X https://sport45.site/