فرهنگ کار جایش را به تمایل پشت میزنشینی داده است

تاریخ انتشار : چهار شنبه 12 اردیبهشت 1397 - ساعت : 10:30

کد مطلب: 48987 چاپ به اشتراگ گذاشتن

نماینده مردم بابل در مجلس:

فرهنگ کار جایش را به تمایل پشت میزنشینی داده است

مازندشورا: نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فرهنگ کار و کارگر در کشور تغییر یافته است، گفت: امروزه فرهنگ کار جایش را به تمایل پشت میزنشینی و کارمندی داده است، باید برای رفع بحران بیکاری در کشور به کار و کارگر ارزش بیشتری داد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس در شهرستان بابل، علی نجفی سه‌شنبه شب در همایش روز جهانی کارگر در سالن همایش مخابرات استان مازندران با تبریک اعیاد شعبانیه و روز جهانی کارگر اظهار کرد: همه ما یک کارگر هستیم و باید مسائل را از نگاه یک کارگر بررسی کنیم و مدافع حقوق کارگران باشیم.

وی با اشاره به اینکه باید به اولویت‌ها توجه ویژه شود، افزود: توجه به دغدغه کارگران و مسئله تامین اجتماعی از جمله برنامه اولویت‌دار کشور است.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: توجه به قشر کارگر و نامگذاری روز جهانی کارگر نشان از ارزش کار و تولید در جهان بوده و در کشور در حال توسعه ما این ارزش مضاعف است.

نجفی با بیان اینکه فرهنگ کار و کارگر در کشور تغییر یافته است، خاطرنشان کرد: امروزه فرهنگ کار جایش را به تمایل پشت میزنشینی و کارمندی داده است، باید برای رفع بحران بیکاری در کشور به کار و کارگر ارزش بیشتری داد.

این مسؤول با اشاره به اینکه نباید مطالبات کارگری به مسائل امنیتی تبدیل شود، یادآور شد: در شهرستان بابل فضای کارگری بیشتر به بخش صنعت معطوف شده است در حالی که ما ظرفیت بزرگی چون گردشگری داریم که بخش قابل توجه‌ای از کارگران ما را مشغول کند که کمتر به آن توجه شده است که امیدواریم در آینده شاهد اجرا پروژه‌هایی در این بخش باشیم که برای جوانان اشتغالزایی شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران نیز با تبریک میلاد امام عصر(ع) و روز جهانی کارگر اظهار کرد: متوجه دغدغه و مشکلات کارگران هستیم و سعی ما رفع مشکلات آنهاست.

کامران اصغری با اشاره به اینکه گرچه مشکلات اقتصادی کشور زیاد است ولی به دست کارگران و کارفرمایان حل می‌شود، افزود: در دیداری که با رئیس جمهور داشتیم عنوان شد که دولت باید از بخش خصوصی حمایت کند و بخش خصوصی فعالیت خود را به عنوان کسی که تصدی امور را در اختیار دارد کسب و کار را به سمت مردمی کردن اقتصاد و محوریت کارآفرینی نه استخدام محوری ببریم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت: باید نور امید و شادی را در دل کارگران زنده کرده و برای آینده برنامه ریزی کنیم.

رئیس اداره تعاون، کار ورفاه اجتماعی بابل نیز با تبریک اعیاد شعبانیه و میلاد منجی عالم بشریت و روز جهانی کارگر، اظهار کرد: صلوات به روح پیامبر اکرم(ص) که به دستان کارگر بوسه زد.

مهرداد عابدی با اشاره به اینکه این همایش در تجلیل از مقام کارگران برگزار شد، افزود: به مناسبت روز جهانی کارگر امروز از 41 کارگر نمونه و 11 کارفرما نمونه تجلیل شد.

86040/ج


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #کارگر #کارگران #جهانی #اینکه #بابل #اشاره #اجتماعی #مشکلات #اظهار #تعاون #افزود #مازندران #فرهنگ #همایش #تبریک #آینده #مدیرکل #عنوان #نمونه #تجلیل #خصوصی #کارگری #میلاد #باشیم #اعیاد #شهرستان #میزنشینی #تمایل #شعبانیه #هستیم #دغدغه #نماینده #مسائل #برنامه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : فرهنگ کار جایش را به تمایل پشت میزنشینی داده است

*

*


X https://sport45.site/