ترافیک در محورهای مازندران روان شد/ رانندگان با سرعت مطمئنه رانندگی کنند

تاریخ انتشار : چهار شنبه 12 اردیبهشت 1397 - ساعت : 15:52

کد مطلب: 48995 چاپ به اشتراگ گذاشتن

صفایی عنوان کرد:

ترافیک در محورهای مازندران روان شد/ رانندگان با سرعت مطمئنه رانندگی کنند

مازندشورا: سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای چالوس گفت: سنگینی ترافیک در تمامی محورهای مازندران از عصر امروز چهارشنبه با فروکش کردن حجم خودروهای ورودی به این استان کاهش یافته و وضعیت به سمت عادی شدن در جریان است.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، محورهای کندوان، هراز و سوادکوه از صبح امروز به خاطر پیوند خوردن تعطیلات نیمه شعبان و پایان هفته شاهد ترافیک سنگین در بیشتر مقاطع بود. 

راهداری مازندران ساعت ۱۵ امروز اعلام کرد که در حال حاضر ترافیک در هر سه محور منتهی به تهران پرحجم ولی روان است و مشکل خاصی نیز وجود ندارد.

براساس گزارش این مرکز، ترافیک در محور کیاسر هم که استان مازندران را به سمنان وصل می کند، روان و عادی است.

وضعیت جوی در محورهای مازندران هم بر پایه این گزارش آفتابی است.

در همین حال مهدی صفایی سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای چالوس از رانندگان خواست با توجه به ترافیک نیمه سنگین در مسیر، با صبر و حوصله و با رعایت سرعت مطمئن رانندگی کنند و تمامی وسایل مورد نیاز را نیز به همراه داشته باشند. 

وی همچنین از آمادگی سه تیم راهداری در مسیر ۸۰ کیلومتری این جاده در دهنه شمال تونل کندوان، ولی آباد و پل زغال در این مسیر خبر داد که در صورت نیاز وارد عمل خواهند شد. 

کرمعلی اسدی، مسئول ایستگاه هواشناسی سیاه بیشه نیز وضعیت هوای این منطقه را صاف اعلام کرد و گفت: در حال حاضر درجه حرارت این منطقه ۱۲ درجه سانتی گراد است.

براساس گزارش ایرنا، حدود ۸۰ کیلومتر از مسیر ۱۶۰ کیلومتری جاده کوهستانی چالوس- کرج(کندوان) جزء حوزه استحفاظی مازندران و بقیه نیز مربوط به استان البرز است که بیش از ۱۵ تونل کوچک و بزرگ و تعدادی پل در طول مسیر دارد. 

 


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای

برچسب ها : #ترافیک #مازندران #گزارش #راهداری #کندوان #براساس #استان #وضعیت #منطقه #کیلومتری #اعلام #امروز #محورهای #رانندگان #رانندگی #صفایی #سنگین

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ترافیک در محورهای مازندران روان شد/ رانندگان با سرعت مطمئنه رانندگی کنند

*

*


X https://sport45.site/