آماده‌باش داوطلبانه ناجیان غریق تا پایان روز جمعه در سواحل مازندران

تاریخ انتشار : چهار شنبه 12 اردیبهشت 1397 - ساعت : 22:32

کد مطلب: 48997 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس هیأت نجات غریق و غواصی مازندران اعلام کرد

آماده‌باش داوطلبانه ناجیان غریق تا پایان روز جمعه در سواحل مازندران

مازندشورا: رئیس هیأت نجات غریق و غواصی مازندران گفت: ناجیان غریق تا پایان روز جمعه در سواحل مازندران در حالت آماده‌باش هستند.

مازندشورا:نقی کریمیان امروز در شهرستان ساری، اظهار کرد: از امروز تا پایان روز جمعه 14 اردیبهشت ماه امسال ناجیان غریق در طول نوار ساحلی مازندران در حالت آماده‌باش هستند.

وی با اشاره به اینکه طی تعطیلات بازدید از سواحل در دستور کار ما قرار دارد، اضافه کرد: هچنین با قایق‌رانان و جت‌رانان نیز در این مدت هماهنگ شد تا در نوار ساحلی حضور داشته باشند.

رئیس هیأت نجات غریق و غواصی مازندران بیان کرد: باتوجه به اینکه در این مدت انتظار داریم شاهد حجم زیادی از گردشگران از دریای مازندران باشیم نگاه ما این است حساسیت ما هم همانند تابستان باشد تا شاهد غرقی نباشیم.

کریمیان با اعلام اینکه البته حضور ناجیان غریق به‌صورت داوطلبانه است ، گفت: به‌عنوان نمونه در ساحل بابلسر 30، محمودآباد 45 و در ساحل بهنمیر چهار نفر از ناجیان غریق به‌صورت تفکیک درحال گشت‌زنی هستند تا شاهد اتفاقی نباشیم.

86034/ج


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #مازندران #ناجیان #اینکه #امروز #ساحلی #نباشیم #به‌صورت #کریمیان #پایان #اعلام #آماده‌باش #داوطلبانه #غواصی #سواحل

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : آماده‌باش داوطلبانه ناجیان غریق تا پایان روز جمعه در سواحل مازندران

*

*


X https://sport45.site/