ترافیک نیمه‌سنگین و پرحجم در محور کندوان و هراز/یک‌طرفه شدن محور کندوان از ساعت 22 امشب لغو شد

تاریخ انتشار : پنج شنبه 13 اردیبهشت 1397 - ساعت : 06:30

کد مطلب: 48999 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیر مرکز مدیریت راه‌های مازندران اعلام کرد

ترافیک نیمه‌سنگین و پرحجم در محور کندوان و هراز/یک‌طرفه شدن محور کندوان از ساعت 22 امشب لغو شد

مازندشورا: مدیر مرکز مدیریت راه‌های مازندران گفت: در حال حاضر آمد و شد خودروها در محدوده سه‌راه سنگ‌چال تا گزنک، لاسم و تونل تکاور محور هراز از مسیر جنوب به شمال به‌صورت نیمه‌سنگین است.

مازندشورا:محسن هاشمی درباره آخرین وضعیت جوی و ترافیکی در محورهای مازندران در شهرستان ساری، اظهار کرد: درحال حاضر آمد و شد خودروها در محدوده سه‌راه سنگ‌چال تا گزنک، لاسم و تونل تکاور محور هراز از مسیر جنوب به شمال به‌صورت نیمه‌سنگین است.

وی با اشاره به تردد پرحجم خودروها در محور کندوان، اضافه کرد: محور کندوان از ساعت 22 به‌دلیل روان بودن بار ترافیکی محدودیت یک‌طرفه شدن آن لغو شد.

مدیر مرکز مدیریت راه‌های مازندران با اشاره به تردد سنگین خودروها در محدوده تونل شیرگاه، کارسالار و طالع رودبار محور سوادکوه، افزود: تردد تمامی تریلی‌ها تا ساعت 24 امشب و همچنین از ساعت هشت تا 24 روزهای چهارشنبه و جمعه از محور سوادکوه ممنوع است.

این مسؤول تصریح کرد: تردد تمامی کامیون و کامیونت‌ها از ساعت هشت تا 24 روزهای چهارشنبه، پنج‌شنبه و جمعه و همچنین از ساعت 6 تا 12 روز شنبه از محور هراز ممنوع است.

هاشمی با اعلام اینکه محورهای هراز و کندوان روز جمعه یک‌طرفه می‌شوند، خاطرنشان کرد: توصیه ما به رانندگان مدیریت سفر است تا درگیر ترافیک نشوند.

وی با اشاره به تردد عادی و روان خودروها در محور کیاسر، گفت: در صورت بروز ترافیک محدودیت یک‌طرفه شدن خودروها در دستور کار قرار دارد.

86034/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #خودروها #کندوان #یک‌طرفه #اشاره #ترافیک #مازندران #مدیریت #محدودیت #سوادکوه #همچنین #ممنوع #چهارشنبه #روزهای #تمامی #ترافیکی #اعلام #راه‌های #نیمه‌سنگین #پرحجم #محورهای #هاشمی #محدوده

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ترافیک نیمه‌سنگین و پرحجم در محور کندوان و هراز/یک‌طرفه شدن محور کندوان از ساعت 22 امشب لغو شد

*

*


X https://sport45.site/