مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4903 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 07 مرداد 1395 -ساعت : 09:33

چاپ به اشتراگ گذاشتن

عزیزالله مهدیان:

بازسازی ۱۰۰۰ واحد مسکونی فرسوده شهر دوگنبدان/ لزوم استقبال مردم از نوسازی واحدهای مسکونی

مازندشورا: معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور خبر داده است که کار بازسازی یک هزار واحد مسکونی بافت فرسوده شهر دوگنبدان مرکز شهرستان گچساران بر اساس تعهدات و مصوبات گذشته تا پایان امسال انجام می شود.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، عزیزالله مهدیان در نشست تصمیم گیری در مورد بافت فرسوده شهر دوگنبدان افزود: روند بازسازی بافت فرسوده این شهر بر اساس برنامه زمان بندی شده پیشرفت بالایی نداشته است.

وی با اشاره به استقبال نکردن مردم دوگنبدان از نوسازی واحدهای مسکونی خود در بافت فرسوده این شهر، بیان کرد: ریشه یابی دلیل چنین مشکلی ضروری است.

مهدیان اظهار کرد: متولیان امر و مسئولان اجرایی کهگیلویه و بویراحمد زمینه ای را برای ترغیب مردم شهر دوگنبدان به منظور استقبال از این طرح مهم فراهم کنند.

وی عنوان کرد: امید است استقبال هر چه بیشتر مردم دوگنبدان از این طرح موجب شتاب بخشی در تخریب و بازسازی بافت فرسوده این شهر شود.

به گزارش ایرنا بیش از چهار هزار واحد مسکونی در بافت فرسوده شهر دوگنبدان وجود دارد و ۲۰ هزار و ۹۶۳ نفر نیز در محله های فرسوده خیابان کیامرثی، رادک، سادات و لبنان زندگی می کنند


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فرسوده - دوگنبدان - استقبال - مسکونی - بازسازی - مهدیان - گزارش - واحدهای - نوسازی - عزیزالله -

مطالب مرتبط با : بازسازی ۱۰۰۰ واحد مسکونی فرسوده شهر دوگنبدان/ لزوم استقبال مردم از نوسازی واحدهای مسکونی
نظر شما در مورد : بازسازی ۱۰۰۰ واحد مسکونی فرسوده شهر دوگنبدان/ لزوم استقبال مردم از نوسازی واحدهای مسکونی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها