ترافیک سنگین در محورهای خروجی مازندران/ یک‌طرفه شدن محورهای کندوان و هراز

تاریخ انتشار : جمعه 14 اردیبهشت 1397 - ساعت : 13:03

کد مطلب: 49030 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس پلیس راه مازندران اعلام کرد

ترافیک سنگین در محورهای خروجی مازندران/ یک‌طرفه شدن محورهای کندوان و هراز

مازندشورا: رئیس پلیس راه مازندران گفت: تردد خودروها از مسیر شمال به جنوب در محورهای هراز، کندوان و سوادکوه در برخی مقاطع به‌صورت سنگین است.

مازندشورا:علی‌رضا قدمی امروز درباره وضعیت تردد خودروها در محورهای مازندران در شهرستان ساری، اظهار کرد: از صبح امروز شاهد خروج مسافران از محورهای مواصلاتی هراز، کندوان، سوادکوه و کیاسر هستیم.

وی بیان کرد: درحال حاضر وضعیت تردد خودروها در طول محور کندوان به‌صورت نیمه‌سنگین در برخی مقاطع سنگین است.

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به اینکه تردد خودروها در برخی مقاطع محور هراز به‌صورت سنگین است، افزود: تردد خودروها در طول مسیر محور سوادکوه پرحجم و در محدوده شهرهای زیراب و پل‌سفید به‌صورت سنگین است.

این مسؤول ادامه داد: همچنین آمد و شد خودروها در محور کیاسر به‌صورت عادی و روان بوده که در صورت بروز ترافیک بحث محدوده یک‌طرفه شدن محور به‌صورت مقطعی در دستور کار قرار دارد.

قدمی بیان کرد: از صبح امروز ممنوعیت تردد کامیون و کامیونت در محور هراز و تردد تریلی در محور سوادکوه اعمال شه که تا ساعت 24 امشب ادامه دارد.

وی یادآور شد: همچنین محور هراز از ساعت 6 تا 12 صبح فردا بحث ممنوع بودن تردد کامیون و کامیونت در دستور کار قرار دارد.

رئیس پلیس راه مازندران تصریح کرد: محور کندوان از ساعت 16 و هراز از ساعت 15 امروز یک‌طرفه شده و این محدودیت تا ساعت 24 امشب ادامه دارد.

قدمی در پایان خاطرنشان کرد: توصیه ما به مسافران این است که سفرهای خود را به بعدازظهر موکول نکنند تا موجب معطلی آنان نشود.

86034/


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #خودروها #مازندران #به‌صورت #کندوان #امروز #محورهای #سنگین #یک‌طرفه #سوادکوه #ادامه #همچنین #کامیونت #دستور #کامیون #مسافران #ترافیک #وضعیت #کیاسر #مقاطع #محدوده

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ترافیک سنگین در محورهای خروجی مازندران/ یک‌طرفه شدن محورهای کندوان و هراز

*

*


X https://sport45.site/