یک ریال  از هیچ ارگانی دریافت نکردیم/ لیست بازیکنان پیشنهادی هفته آینده ارائه می‌شود

تاریخ انتشار : شنبه 15 اردیبهشت 1397 - ساعت : 12:30

کد مطلب: 49055 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران:

یک ریال از هیچ ارگانی دریافت نکردیم/ لیست بازیکنان پیشنهادی هفته آینده ارائه می‌شود

مازندشورا: مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران گفت: فردای روز بعد از صعود نساجی لیگ برتری، برای فصل جدید تصمیم گرفتیم و قرار است تا نکونام هفته آینده لیست بازیکنان پیشنهادی خود را با توجه به بومی‌گرایی ارائه دهد.

مازندشورا: با بیان اینکه هواداران تیم نساجی و مردم مازندران بی‌نظیر هستند و در هر شهر جایگاه خاصی دارند، اظهار کرد: دلیل این محبوبیت ریشه‌دار بودن نساجی است و امیدوارم سال بعد نساجی با مؤفقیت در لیگ عمل کند.

علی امیری افزود: نساجی در سال گذشته با مشکلات زیادی روبرو بود و حتی برای خرید یک بطری آب‌معدنی هم مشکل داشت ولی بعد از آمدن صنیعی‌فر عمده مشکلات مالی تیم حل و انگیزه‌ها بیشتر شد.

مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران تصریح کرد: مالک باشگاه، برای صعود سیاست‌گذاری داشت و با عشق به پیش رفت چرا که بخش خصوصی در فوتبال درآمدی ندارد و فقط عشق مردم بود که وی را به ادامه کار وادار می‌کرد.

وی با بیان اینکه در ابتدای فصل برای بستن قرارداد با بازیکنان مشکل داشتیم، اظهار کرد: بدهی‌های انباشته سبب شد تا نتوانیم بازیکن بگیریم ولی امسال این مشکل حل شده است.

امیری افزود: خوشبختانه در ابتدای فصل، تیمی بستیم که توانست در پایان فصل صعود کند و با وجود اینکه خیلی‌ها از صعود نساجی ناامید شده بودند ولی ما تا آخرین روز امید داشتیم و از آن برای صعود استفاده کردیم.

مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران به هدایت تیم توسط جواد نکونام اشاره کرد و گفت: در زمان عقد قرارداد نکونام با هیچ باشگاهی قرارداد نداشت و ریسک بزرگی کرد و مسؤولیت هدایت تیم را پذیرفت.

وی ادامه داد: ما به جواد نکونام، ایمان کامل داشتیم و صنیعی‌فر هم از تمام ظرفیت مادی و معنوی خود برای صعود استفاده کرد.

امیری با بیان اینکه اگر امکاناتی نظیر زمین تمرین و امکانات خوابگاهی در اختیار باشگاه قرار بگیرد تمرین را به مازندران انتقال می‌دهیم، افزود: هدف ما مؤفقیت و عملکرد خوب نساجی در لیگ‌برتر است.

مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران  تصریح کرد: لیگ برتر هزینه‌های هنگفتی دارد و نیاز به کمک همگان دارد چرا که کل هزینه‌های باشگاه در فصل گذشته توسط مالک باشگاه پرداخت شد و یک ریال هم از هیچ ارگانی دریافت نکردیم.

وی در پایان گفت: فردای روز بعد از صعود نساجی لیگ برتری، برای فصل جدید تصمیم گرفتیم و قرار است تا نکونام هفته آینده لیست بازیکنان پیشنهادی خود را با توجه به بومی‌گرایی ارائه دهد.

86045/ج

 

 


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #نساجی #باشگاه #مازندران #مدیرعامل #نکونام #اینکه #صنیعی‌فر #ابتدای #هواداران #قرارداد #داشتیم #لیگ‌برتر #افزود #امیری #مشکلات #فوتبال #بازیکنان #دریافت #نکردیم #پایان #استفاده #هزینه‌های #تمرین #ارگانی #هدایت #ادامه #گذشته #خبرگزاری #قائم‌شهر #محبوب #ارائه #آینده #پیشنهادی #مؤفقیت #اظهار #تصریح

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : یک ریال از هیچ ارگانی دریافت نکردیم/ لیست بازیکنان پیشنهادی هفته آینده ارائه می‌شود

*

*


X https://sport45.site/