تاریخ انتشار : شنبه 15 اردیبهشت 1397 - ساعت : 19:07

کد مطلب: 49065 چاپ به اشتراگ گذاشتن

ابراهیم امینی در گفت‌وگو با شهردارآنلاین:

کنترل برنامه های کاندیداها توسط هیات منتخب شورا /نامزدها برنامه های غیرواقعی ارائه ندهند

مازندشورا: عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه هیاتی پنج نفره در شورای شهر تشکیل شده تا با نامزدهای تصدی پست شهرداری تهران دیدار کنند، گفت: با سه نفر از کاندیداها خارج از ساختمان شورا دیدار داشتیم و به صحبت های آنها گوش دادیم.

مازندشورا:ابراهیم امینی در گفت و گو با شهردار آنلاین افزود: هیاتی پنج نفره متشکل از بنده، آروین، هاشمی، اعطا و رسولی در چند روز گذشته و امروز با هفت گزینه شهرداری تهران جلسه داشتیم تا در خصوص برنامه های آنها و چهارچوبی که باید در قالب آن برنامه های خود را ارائه کنند،گفت و گو کنیم.

امینی در مورد این ملاقاتها گفت: در حال حاضر با 6 نفر از کاندیداها ملاقات داشته ایم و قرار است ظهر امروز نیز با انصاری لاری دیگر کاندیدای شهرداری تهران گفت و گو کنیم.

وی تاکید کرد: در این جلسات اعضای کمیته سوال چندانی از کاندیداها نپرسیدند و تنها به برنامه های آنها گوش دادیم تا مبادا برنامه ای غیر واقعی را ارائه دهند.

این عضو شورای شهر در مورد محل دیدار این 7 نفر نیز گفت: با دوستانی که دفتر کار داشتند در خارج از محیط شورا و با آنهایی که دفتر نداشتند در اتاق محسن هاشمی دیدار کردیم. 

امینی خاطرنشان کرد: طبق برنامه تنها با سه نفر از گزینه ها در خارج از شورا دیدار کردیم که افشانی و حجتی دو تن از آنها بودند و در ادامه به دیدار انصاری لاری هم خواهیم رفت.

به گزارش شهردار آنلاین، این جلسات تا امروز (یکشنبه) به پایان می رسد و بعد از آن کاندیداها برنامه های خود را تدوین کرده و در روزهای 16 و 17 اردیبهشت ماه برنامه های خود را برای اعضای شورای شهر و اصحاب رسانه تشریح می کنند.

بر همین اساس مهلت دو ساعته ای به هر کاندید داده خواهد شد که در ساعت اول برنامه های خود را تشریح کند و در ساعت دوم به سوالات اعضا پاسخ دهد. دو کاندیدای نهایی تصدی پست شهرداری 18 اردیبهشت ماه معرفی می شوند و در نهایت شورای شهر 23 اردیبهشت ماه شهردار تهران را معرفی خواهد کرد.

 


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #برنامه #دیدار #کاندیداها #امینی #شورای #اردیبهشت #شورای شهر #شهرداری #تهران #ارائه #امروز #شهردار #کردیم #معرفی #آنلاین #تشریح #اعضای #انصاری #ابراهیم #کاندیدای #جلسات #گزینه #هاشمی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : کنترل برنامه های کاندیداها توسط هیات منتخب شورا /نامزدها برنامه های غیرواقعی ارائه ندهند

*

*


X https://sport45.site/