تاریخ انتشار : شنبه 15 اردیبهشت 1397 - ساعت : 19:07

کد مطلب: 49080 چاپ به اشتراگ گذاشتن

سخنگوی شورای شهر کرج به شهردار آنلاین خبر داد:

تعطیلی های مکرر شورای کرج با طرح دو فوریتی لغو شد /در مورد انتخاب شهردار بحثی نشده است

مازندشورا: شهردارآنلاین: سخنگوی شورای شهر کرج از برگزاری جلسه فوق العاده برای جبران تعطیلی های اخیر شورای شهر کرج پس از استعفای شهردار خبر داد.

مازندشورا:به گزارش شهردار آنلاین، به نظر می رسید،با پذیرفته شدن استعفای شهردار کرج قرار است حاشیه های شورای شهر و مدیریت شهری این کلانشهر هم به پایان برسد، اما برگزار نشدن جلسات شورای شهر از 26 فروردین ماه امسال حکایت از ادامه روند گذشته و ادامه درگیری ها دارد. 

رحیم خستو سخنگوی شورای شهر کرج در این خصوص به شهردارآنلاین گفت: پس از استعفای شهردار کرج، سه جلسه معمول شورا برگزار نشده و امروز همزمان با روز شوراها اعضای شورای شهر اعتراضشان را در پی تعطیلی مکرر شورا به هیئت رییسه اعلام کردند.

به گفته وی در جلسه امروز شورای شهر بنا بر اعتراض اعضا طرحی دو فوریتی تصویب شد و  مقرر شد تا برای جبران تعطیلی ها، فردا نیزجلسه ای برگزار شود. 

این عضو شورای شهر کرج همچنین اعلام کرد که تعطیلی ها با اعضا هماهنگ نشده بود اما یک جلسه اعضای هیئت رییسه شورا برای مراسم افتتاح رویداد تبریز2018 به تبریز رفته بودند و جلسه دیگری هم به گفته رییس شورای شهر به دلیل نداشتن دستور جلسه لغو شد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا برگزار نشدن جلسات به دلیل اعتراض به استعفای نصیری صحت دارد، گفت: این مطلب را باید از همان کسانی که جلسه را لغو کرده اند پرسید. 

سخنگوی شورای شهر کرج همچنین در خصوص روند انتخاب شهردار در شورای اظهار کرد: امیدواریم در همین چند روزه برای انتخاب شهردار به نتیجه خوبی برسیم، اما هنوز به صورت جدی وارد این بحث نشده ایم و سعی داریم در یک یا دو روز پیش رو در خصوص گزینه هایی که مطرح می شود بحث کنیم. 

وی همچنین به جلسه فردا اشاره کرد و گفت: در جلسه فردا اعضا با هم گفت و گو هایی خواهند داشت اما مشخص نمی شود که در خصوص شهردار هم صحبتی شود یا خیر.

 


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #شورای #شورای شهر #شهردار #تعطیلی #برگزار #سخنگوی #همچنین #استعفا #استعفای #اعلام #رییسه #اعتراض #جلسات #آنلاین #فوریتی #ادامه #امروز #اعضای

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تعطیلی های مکرر شورای کرج با طرح دو فوریتی لغو شد /در مورد انتخاب شهردار بحثی نشده است

*

*


X https://sport45.site/