تاریخ انتشار : شنبه 15 اردیبهشت 1397 - ساعت : 19:07

کد مطلب: 49083 چاپ به اشتراگ گذاشتن

شهرداری ها از سیاسی کاری پرهیز کنند

مازندشورا: شهردارآنلاین: استاندار اردبیل گفت: شهرداری ها و شوراهای اسلامی شهر استان با پرهیز از سیاسی کاری وظیفه خدمات رسانی به شهروندان را بیشتر مد نظر قرار دهند.

مازندشورا:اکبر بهنامجو روز یکشنبه در مراسم روز شوراها با بیان اینکه شهرداری یک نهاد خدماتی است افزود: اولویت کاری شوراها و شهرداران باید امور شهری از قبیل تنظیف و زیباسازی و ساماندهی بافت های شهری باشد و ضروری است همه شهرداران و شوراها با تدوین برنامه بلند مدت بر این موارد متمرکز شوند.
وی نقش شوراها را در توسعه شهر موثر دانست و اظهارکرد: عمران و آبادانی شهرها جدا از توسعه استان نیست و هر طرح و برنامه ای در شهر ها اجرا می شود در واقع توسعه استان را به همراه خواهد داشت .
استاندار اردبیل گفت: شوراها با این هدف که نقش مردم در تصمیم سازی بالا برود تشکیل شد و ضروری است شوراها به وظایف خود در خدمات رسانی و درعین حال پرهیز از مسائل حاشیه ای عمل کنند.
بهنامجو بیان کرد: تحقق برنامه ها و اهداف شوراها مستلزم برنامه ریزی در همه زمینه ها بخصوص تنظیف شهر و ساماندهی زباله ها و پسماند می باشد .
وی با اشاره به مشکلات پسماند در شهرها افزود: پسماند شهری باید امسال در استان تعیین تکلیف و شهرداران هم تنظیف شهری و پسماند را در سال جاری در اولویت کاری خود قرار دهند .
وی همچنین بر انضباط مالی و جلوگیری از تخلفات مالی در شهرداری ها تاکید کرد.

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #شوراها #برنامه #پسماند #توسعه #استان #شهرداری #تنظیف #شهرداران #بهنامجو #پرهیز #شهرها #اولویت #ساماندهی #ضروری #افزود

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : شهرداری ها از سیاسی کاری پرهیز کنند

*

*


X https://sport45.site/