تاریخ انتشار : شنبه 15 اردیبهشت 1397 - ساعت : 19:07

کد مطلب: 49095 چاپ به اشتراگ گذاشتن

احداث پارک مدیریت بحران در باقرشهر

مازندشورا: شهردارآنلاین: مسئول ستاد بحران شهرداری باقرشهر از تجهیز امکانات ستاد مدیریت بحران شهرداری و ساخت پارک مدیریت بحران در این شهر خبر داد.

مازندشورا:مسعود مسعودی اظهار کرد: باقرشهر به دلیل همجواری با صنایع بزرگی مانند پالایشگاه تهران، نیروگاه گازی ری و سایر صنایع نیاز به رسیدگی بیشتری در حوزه مدیریت بحران دارد.
وی ادامه داد: وجود گسل کهریزک در این منطقه نیز شرایط ویژه تری را ایجاد کرده است، که نیاز است تا اقدامات برنامه ریزی شده و گسترده ای را در این زمینه انجام دهیم.
وی گفت: ساخت پارک مدیریت بحران یکی از اقدامات زیر بنایی در حوزه امداد و نجات است که باید به این طرح اهمیت داده شود و زمینه های ایجاد این پارک را برای شرایط بحرانی مهیا کنیم تا در صورت وقوع حادثه آمادگی های لازم را داشته باشیم.
مسعودی در خصوص تجهیز امکانات ستاد مدیریت بحران شهرداری باقرشهر نیز گفت: هم اکنون امکانات خوبی در این ستاد در اختیار داریم اما این امکانات کافی نیست و پیرو تاکید شهردار باید این امکانات را تقویت کنیم.
باقرشهر با 55 کیلومتر مربع مساحت و جمعیتی بالغ بر 59 هزار نفر یکی از شهرهای کلانشهر تهران است که در محور ارتباطی تهران - قم و در حوزه سرزمینی شهرستان ری واقع شده است.

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #امکانات #باقرشهر #بحران #مدیریت #تهران #زمینه #مسعودی #اقدامات #ایجاد #شرایط #صنایع

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : احداث پارک مدیریت بحران در باقرشهر

*

*


X https://sport45.site/