تاریخ انتشار : شنبه 15 اردیبهشت 1397 - ساعت : 19:07

کد مطلب: 49097 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رسانه هاتاییدفهرست طرح ترافیک خبرنگاران رااعلام کنند

مازندشورا: شهردارآنلاین: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به اینکه فهرست خبرنگاران احراز صلاحیت شده برای دریافت طرح ترافیک برای مدیران رسانه ها(رسانه متبوع) ارسال شده، گفت: رسانه ها هرچه سریعتر تاییدیه این فهرست را برای اقدام بعدی به شهرداری اعلام کنند.

مازندشورا:محسن پورسیدآقایی روز یکشنبه پس از پایان پنجاه و نهمین جلسه علنی شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران افزود: ارسال فهرست خبرنگاران احراز صلاحیت شده متقاضی طرح ترافیک برای مدیران رسانه ها(رسانه متبوع) از روز گذشته آغاز شده و ما منتظر دریافت تایید فهرست از سوی رسانه ها هستیم. 
وی اظهار داشت: براساس آیین نامه مصوب شورا و برنامه ریزی انجام شده، به خبرنگارانی که سهمیه طرح ترافیک سال 97 را دریافت نکنند، کارت بلیت یک ساله حمل و نقل شهری(مترو و اتوبوس) داده می شود. 
پورسیدآقایی گفت: براساس آیین نامه اجرایی طرح ترافیک سال 97 مصوب شورای اسلامی شهر تهران، 2 هزار مجوز تردد در محدوده طرح ترافیک به عنوان سهمیه برای خبرنگاران درنظر گرفته شده است. 

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران همچنین به تصویب لایحه نرخ گذاری کرایه‌ ناوگان حمل و نقل درون شهری برای سال 97 در صحن شورا اشاره کرد و گفت: براساس مصوبه شورا نرخ کرایه اتوبوس، مترو و تاکسی شهر تهران در سال 97 به طور متوسط 12.5 درصد افزایش می یابد. 
به گفته وی، 630 تا 640 خط تردد ویژه تاکسی در سطح شهر تهران وجود دارد که نرخ کرایه تردد تاکسی دراین مسیرها 12.5 درصد افزایش یافته است. 
پورسیدآقایی افزود: امسال پرداخت الکترونیک کرایه تاکسی به جای پرداخت نقدی نیز در دستور کار سازمان تاکسیرانی شهر تهران قرار دارد. 

معاون شهردار تهران در ادامه با اشاره به برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب در مصلای امام خمینی(ره)، اظهار داشت: برنامه ریزی مناسب با همکاری پلیس راهور در خصوص برقراری نظم و انضباط و پیشگیری از بروز ترافیک همزمان با برگزاری نمایشگاه در معابر محدوده مصلای تهران انجام شده است. 
پورسید آقایی افزود: برای توقف خودروههای شخصی پارکینگ مناسب در محل درنظر گرفته شده و اجازه توقف خودرو در معابر محدوده مصلا داده نمی شود و خودروهای متخلف توسط پلیس جریمه و به پارکینگ انتقال داده می شوند. 

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #تهران #ترافیک #رسانه #تاکسی #خبرنگاران #کرایه #براساس #محدوده #افزود #پرداخت #افزایش #شورای #برگزاری #مصلای #پارکینگ #معابر #مناسب #نمایشگاه #اشاره #اتوبوس #سهمیه #برنامه #دریافت # پورسیدآقایی #فهرست #معاون #گرفته #درنظر #اظهار

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : رسانه هاتاییدفهرست طرح ترافیک خبرنگاران رااعلام کنند

*

*


X https://sport45.site/