تاریخ انتشار : شنبه 15 اردیبهشت 1397 - ساعت : 19:07

کد مطلب: 49102 چاپ به اشتراگ گذاشتن

آبرامیان در گفت و گو با شهردارآنلاین؛

وجود لوایح اولویت دار دلیل تعویق رسیدگی به لایحه حمایت از حقوق کودک

مازندشورا: شهردارآنلاین: عضو کمیسیون حقوقی مجلس گفت :لوایح پشت سر هم به کمیسیون می آید و این لایحه حمایت از حقوق کودک هم لایحه بسیار وسیعی است اما به هر حال مسائل دیگری وجود دارند که اوقات کمیسیون را بر اساس اولویت پر می‌کنند.

مازندشورا:ژرژیک آبرامیان در گفت و گو با شهردار آنلاین در خصوص عقب افتادن بررسی لایحه حمایت از حقوق کودک در صحن مجلس به شهردارآنلاین توضیح داد: یک سری لوایح به کمیسیون می‌آیند که اولویت دارند و مجبوریم سریع تر به آن ها رسیدگی کنیم اما بررسی لایحه حمایت از کودکان در دستور کار کمیسیون است و انشاالله به زودی بررسی آن تمام می شود و به صحن می آید. 

وی در واکنش به این سوال که با این اتفاقات فکر نمی کنید مردم حس می کنند که حقوق کودکان برای مجلس اهمیتی ندارد، گفت: کودک آزاری وجود دارد و آمار بالایی را هم شامل می‌شود، تصویب قانون حمایت از حقوق کودکان هم همه مسائل را حل نخواهد کرد. 

این نماینده مجلس در پاسخ به این سوال که پس با آماری مانند 16 هزار کودک آزاری در 6 ماه چه باید کرد، خاطرنشان کرد: مجلس به مسائل به صورت کلان تر نگاه می کند و برنامه‌هایی هم که در مجلس تدوین می‌شود بر اساس رویکردهای کلی تری صورت می گیرد اما ای کاش می‌شد در عرض یک روز قوانین را تصویب کرد. 

آبرامیان با اشاره به تاخیر 6 ساله در تصویب این قانون اظهار کرد: در هر صورت بعضی مسائل وجود دارد که باید به آن ها رسیدگی کرد. لوایح پشت سر هم به کمیسیون می آید و این لایحه حمایت از حقوق کودک هم لایحه بسیار وسیعی است اما به هر حال مسائل دیگری وجود دارند که اوقات کمیسیون را بر اساس اولویت پر می‌کنند.


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #لایحه #حمایت #مسائل #کمیسیون #تصویب #کودکان #بررسی #اولویت #آبرامیان #رسیدگی #لوایح #قانون #آزاری #دارند

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : وجود لوایح اولویت دار دلیل تعویق رسیدگی به لایحه حمایت از حقوق کودک

*

*


X https://sport45.site/