تاریخ انتشار : شنبه 15 اردیبهشت 1397 - ساعت : 19:07

کد مطلب: 49105 چاپ به اشتراگ گذاشتن

شوراهای اسلامی شهروروستاهمچنان نوپاست

مازندشورا: شهردارآنلاین: رییس شورای اسلامی شهر ماکو گفت: با وجود گذشت پنج دوره از عمر شوراهای اسلامی شهر و روستا، این نهادها همچنان نوپاست.

مازندشورا:عزیز برگ نیی شامگاه روز یکشنبه در آیین بزرگداشت روز شوراها افزود: موانع بسیاری وجود دارد که شورای اسلامی شهر و روستا را از ارائه خدمات به مردم باز می دارد. 
وی اضافه کرد: شوراها به عنوان خادمان مردم صدای رسای آنان در جهت انعکاس مطالباتشان به مسوولان رده بالا هستند. 
وی ادامه داد: وحدت بین مسوولان، لازمه پیمودن قله‌های رفیع موفقیت و ساخت شهری عاری از هرگونه مشکلات است که متاسفانه این امر در ماکو رویت نمی شود. 
وی افزود: منتخبان مردم در شوراها طبق قانون اساسی در کنار اجرای وظایف ذاتی، حق دخالت در امورات شهری و شهرداری از جمله معیشت، بهداشت، آموزش و غیره را دارند. 
رییس شورای شهر ماکو با اشاره به اینکه عوارض اخذ شده از سوی شهرداری جوابگو حقوق کارگران و کارمندان شهرداری نیست، اظهار کرد: مسئولان باید همکاری تنگاتنگی با شوراها و شهرداری داشته باشند. 
وی در پایان ضمن اظهار گلایه از تصویب قانون افزایش عوارض خروج از کشور، اظهار کرد: هزاران مرزنشین امروزه در نتیجه بی توجهی نمایندگان کشور بیکار هستند و این مصوبه باید مورد بازنگری قرار گیرد. 
ماکو یکی از شهرهای آذربایجان غربی است که در نزدیکی مرز ایران و ترکیه قرار دارد؛ این شهر به دلیل آنکه در کنار مرز و گمرک بازرگان واقع شده محل عبور مسافرانی است که قصد دارند به صورت زمینی به ترکیه سفر کنند.

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #شهرداری #شوراها #اظهار #دارند #ترکیه #عوارض #قانون #افزود #شورای #مسوولان #اسلامی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : شوراهای اسلامی شهروروستاهمچنان نوپاست

*

*


X https://sport45.site/