تاریخ انتشار : شنبه 15 اردیبهشت 1397 - ساعت : 19:07

کد مطلب: 49114 چاپ به اشتراگ گذاشتن

وجودظرفیت قانونی تقویت شوراهای محلی

مازندشورا: شهردارآنلاین: معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان گفت: ظرفیت قانونی تقویت شوراهای محلی در جامعه ما وجود دارد.

مازندشورا:امیر قادری شامگاه یکشنبه در همایش روز ملی شوراهای اسلامی که در سالن پیامبر اعظم استانداری برگزار شد، با اشاره به اینکه نحوه بیان مطالبات شوراهای اسلامی نسبت به گذشته تغییر زیادی کرده است، گفت: برای اینکه موارد و مطالب بیان شده اثربخش باشد باید مطالبات یکپارچه شود.

وی با بیان اینکه بحث مدیریت های محلی در جامعه ما ریشه تاریخی دارد، عنوان کرد:  در قانون  هم بخوبی به این موضوع پرداخته شده و ظرفیت قانونی تقویت شوراهای محلی در جامعه ما وجود دارد.

وی اظهارداشت: دولت از گذشته در تلاش بوده که به  سمت و سوی وحدت مدیریت شهری حرکت کند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان بیان کرد: اگر شوراها توانمندی را در خود ایجاد کند دولت بسیاری از کارها را به آنها واگذار خواهد کرد.

قادری با تاکید بر اینکه شوراها باید  توان و ظرفیت خود را نشان دهند، افزود: خوشبختانه در دوره های مختلف شورای اسلامی شهر و روستا بر تعداد متخصصان و افراد توانمند  افزوده شده است.

وی عنوان کرد: هرچقدر تعداد  افراد توانمند در بدنه شورا افزایش یابد دولت مصمم تر خواهد شد که برنامه ها و کارها را به آنها واگذار کند.

وی ادامه داد: در لایحه مدیریت شهری دغدغه های اعضای شورا و مردم  گنجانده شده که امیدواربم مصوب شود که با این اقدام تغییرات اساسی در مدیریت شهری شاهد خواهیم بود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان عنوان کرد:  ۲۵ درصد از درآمدهای شهرداری ها  ازقانون ارزش افزوده تامین می شود که اگر این  میزان به ۳۰ تا ۳۵ افزایش یابد  دیگر شهرفروشی و تخلفات شهری را شاهد نخواهیم بود.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #شوراهای #مدیریت #اینکه #عنوان #اسلامی #استاندار #کردستان #شوراها #کارها #افراد #افزایش #افزوده #عمرانی #واگذار #ظرفیت #مطالبات #قادری #تقویت #گذشته #جامعه #معاون #قانونی #هماهنگی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : وجودظرفیت قانونی تقویت شوراهای محلی

*

*


X https://sport45.site/